Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:lniarski | lniarsczi (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Wichrowe Wzgórze

Wichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe WzgórzeWichrowe Wzgórze

Miejscowość: Chmielno
Adres: Wichrowe Wzgórze 13
Strona WWW: www.wichrowe.info
Wyposażenie/atrakcje:
Internet
Telefon
Parking
Ogród
WC
Posiłki
Ognisko/Grill
Zwierzęta

Opis

Rodzinny ośrodek Wichrowe Wzgórze znajduje się w pięknym miejscu nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, w samym sercu Kaszub. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność tworzą świetną harmonię, a piękny widok oszałamia i na długo pozostaje w pamięci.

Stąd do Gdańska są tylko 44 kilometry.

Kompleks wypoczynkowy „Wichrowe Wzgórze” to 3 obiekty, a każdy z nich urządzony jest w innym stylu i standardzie, co sprawia, że goście znajdują dokładnie to, czego szukają. Gospodarze oddają do dyspozycji nie tylko piękne pokoje, ale również: * bankietową, szkoleniową , salę kominkową z bilardem, basen rekreacyjny, sauny, gabinety SPA, bar, parking, własną plażę z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego i rowerów, plac zabaw oraz dużo miejsca do wypoczynku i rekreacji. Kaszubska gościnność, świetna kuchnia i obsługa w strojach ludowych sprawia, że pobyt na Wichrowym Wzgórzu jest jedyny w swoim rodzaju i na zawsze zostaje w sercach i pamięci naszych gości.

Organizujemy:

turnusy zdrowotne ( kuracja w/g dr Ewy Dąbrowskiej,diety odchudzające,dieta pełnowartościowa- śródziemnomorska) szkolenia, wesela, imprezy integracyjne dla firm, pobyty świąteczne
i sylwestrowe, wspólne biesiady, przejażdżki konne, kuligi, marsze Nordic Walking , zajęcia na basenie, zajęcia ruchowe, zabiegi SPA, edukacja prozdrowotna, spotkania z folklorem kaszubskim.

Wszystko w wyjątkowym klimacie, w rodzinnej serdecznej atmosferze która sprawia, że każdy czuje się tu wesoły, zdrowy i szczęśliwy.

Gospodarze Wichrowego Wzgórza słyną ze swojej serdeczności, gościnności
i umiejętności tworzenia rodzinnej atmosfery. Spędzone u nich chwile na długo pozostają
w pamięci, a smaki wyśmienitych potraw jeszcze przez wiele dni przywołują słuszny uśmiech zadowolenia.

Kontakt

E-mail: biuro@wichrowe.info

Skocz do:

Polecamy

Restauracja Kaszubska
( / Baza kulinarna)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl