Kontakt

Kontakt z redakcją portalu. Masz jakieś pomysły, uwagi? Wyślij nam wiadomość e-mail.

Kontakt - szwajcaria-kaszubska.pl

Portal Szwajcaria-Kaszubska.pl zawiera treści związane z regionem Kaszub i Kaszubami, dotyczy społeczności i regionu Kaszub - Szwajcarii Kaszubskiej. Zajmujemy się regionem pod kątem turystyki i promocji regionu. 

Działamy od 2012 roku. Aktualnie on-line jest ponad 1100 artykułów dotyczących rozrywki na Kaszubach, a w szczególności na terenie regionu Szwajcarii Kaszubskiej. Miesięcznie nasz portal odwiedza ponad 6000 niepowtarzalnych osób. W 2015 roku odwiedziło nas 40 000 niepowtarzalnych osób, którzy wygenerowali  150 000 odsłon. Publikujemy informacje dotyczące turystyki i społeczności regionu. Dzięki współpracy z szerokim gronem publicystów można znaleść tu perełki literackie, których nie znajdzie się nigdzie indziej.

Zachęcamy Was do udziału w dodawaniu tekstów i informacji, w szczególności dotyczących bieżących wydarzeń kulturalno - turystycznych w regionie. Zachęcamy również do współuczestniczenia w rozwoju zawartości witryny. Przede wszystkim zapraszamy do zamieszczania autorskich treści i ilustracji. Zapraszamy do współudziału w tworzeniu galerii Krajobrazów, rzeczy, artefaktów i społeczności. 

Jako, że przyświeca nam cel zbliżenia regionu do turystów i mieszkańców zachęcamy lokalnych przedsiębiorców, fundacji, instytucji do dodawania i aktualizacji oferty dla turystów i mieszkańców.

Zachęcamy do sprzedaży rękodzieła i produktów Kaszubskich przez sklep.   

 

Zachęcamy również do reklamowania sie na portalu. W tym celu należy skontaktować się osobiście.

Kontakt - szwajcaria-kaszubska.pl:

Prosimy o wysłania e-maila celem kontaktu z redakcją portalu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor Naczelny: Aleksander Kostuch, tel: +48 606471582

 

Zamieszczone w publikacjach materiały, poglądy i ilustracje sąudostępnione przez autorów tekstów. Redakcja nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione.

 

Na drugiej stronie dalsze informacje i regulamin wprowadzania zdjęć i treści.

Skocz do:

Polecamy

Pokoje "Dorota"
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl