Kontakt

Kontakt z redakcją portalu. Masz jakieś pomysły, uwagi? Wyślij nam wiadomość e-mail.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:miedziany | kòprowi, miedzany (sł. Eugenisz Gołąbek)

Kontakt - szwajcaria-kaszubska.pl

Kontakt - szwajcaria-kaszubska.pl

 

Portal Szwajcaria-Kaszubska.pl jest związany z regionem Kaszub, który zwyczajowo nazywany jest Szwajcaria Kaszubska. Opublikowane treści w większości dotyczą żyjącej tu społeczności, Kaszubów, walorów turystycznych i działalności - Szwajcarii Kaszubskiej.  Naszą intencją jest promowanieturystyki oraz relacjonowania wydarzeń z regionu. W szczególności interesuje nas teren regionu Szwajcarii Kaszubskiej, jednakże w kręgu naszych zainteresowań są całe Kaszuby.

Portal został uruchomiony w 2012 roku.

 

Aktualnie opublikowanych on-line zostało ponad 2000 artykułów dotyczących:

  • Rozrywki na Kaszubach;
  • Historii;
  • Kultury;
  • Turystyki,
  • Wydarzeń
  • Opowiadań;
  • Informacji z regionu

 

Miesięcznie nasz portal odwiedza ponad 6000 niepowtarzalnych osób. W ciągu roku odwiedzia nas około 100 000 niepowtarzalnych osób, którzy wygenerowali 1 000 000 odsłon.

Dzięki współpracy z szerokim gronem publicystów można znaleść tu perełki literackie, których nie znajdzie się nigdzie indziej. Staramy się na bieżąco w ramach możliwości publikować informacje dotyczące wydarzeń w turystyce i działalności w regionie - w szczególności w miejscowościach: Chmielno, Kartuzy, Banino, Sierakowice, Miechucino, Banino, Borzestowo, Garcz, Kożyczkowo, Miechucino, Miszewko, Ostrzyce, Sianowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Szymbark, Wieżyca, Żukowo, Przodkowo, Goręczyno, ...

Założycielem i redaktorem naczelnym portalu jest Aleksander Kostuch. Zajmuję się systemami informatycznymi, a w szczególności Cyberbezpieczeństwem, moim hobby jest fotografia, video... Na ile czas mi pozwala, działam w Zrzeszeniu Kaszubsko Pomorskim o/Chmielno i kilku pomniejszych organizacjach. Podziękowania dla Pani Brygidy Michalewicz i Krystiana. Bardzo dziękuję rodzinie za cierpliwość i zaangażowanie. Staram się aby portal działał i rozwijał się, dzięki pomocy osób życzliwych odgrywał znaczącą rolę rolę w Internecie, obok innych portali informacyjnych.

Szczególne podziękowania dla Autorów: Norbert Maczulis, dr Eugeniusz Pryczkowski, Barbara Kąkol, Maria Kostuch, Piotr Chistowski, Marzena Krawczyńska, Jan Kostuch i ZUW Chmielno, GOKSiR Chmielno, Urząd Gminy w Chmielnie, GOKSiR Sierakowice, dr Marian Jeleiński, dr Tadeusz Gawik, Barbara Pisarek, Stanisław i Sławina Klimowicz, Maria Litwin  i wielu innych wspaniałych autorów oraz osób współpracujących - bardzo Wam dziękuję.

Nie zamierzam z innymi portalami konkurować, a uzupełniać się. Cieszy mnie, gdy powstają nowe portale - co obserwuję, często bardzo agresywnie działające. Również widzę przeobrażenie wydawnictw, które przechodzą z rąg do rąk, zmieniając swoją rolę. Niektóre portale zostają zarzucone i odchodzą w niepamięć i pustkę. Dlatego gorąco zachęcam Was do udziału w dodawaniu swoich własnych tekstów i informacji.  Chciałbym aby każdy z regionu miał możliwość zaistnienia pod swoim imieniem i nazwiskiem, nawet wtedy, gdy będzie relacjonował bieżące informacje z wydarzeń kulturalno - turystycznych w regionie Kaszub, a w szczególności Szwajcarii Kaszubskiej. Niekoniecznie trzeba się ograniczać do naszego region, i można również pisać, publikować zdjecia z Polski - tu gdzie żyjemy. Zachęcamy do współuczestniczenia w rozwoju zawartości witryny - bez Was autorów i czytelników tego typu portal nie ma sensu. Zapraszam fotografów do zamieszczania autorskich zdjęć, bądź nawet ilustracji do gotowych tekstów. Zapraszamy do współudziału w tworzeniu galeri: Krajobrazów, rzeczy, artefaktów i opowieści o ludziach. 

Jako, że przyświeca nam cel zbliżenia regionu do turystów i mieszkańców zachęcamy lokalnych przedsiębiorców, fundacje, instytucje do dodawania i aktualizacji oferty dla mieszkańców i turystów.

 

 

Zachęcamy również do reklamowania sie na łamach portalu. W tym celu należy skontaktować się osobiście na maila.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Redaktor Naczelny: Aleksander Kostuch, tel: +48 606471582

 

UWAGA: Zamieszczone w publikacjach materiały, poglądy i ilustracje sąudostępnione przez autorów tekstów. Redakcja nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione.

 

Na kolejnej stronie dalsze informacje i regulamin wprowadzania zdjęć i treści.

Skocz do:

Polecamy

Wichrowe Wzgórze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl