Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:limit | limit, grańca (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 29 styczeń 2023 00:00

Wielki Finał WOŚP w Chmielnie - 29.01.2023

Autor:

Finał WOŚP w Chmielnie - 29.01.2023,

Zapraszamy na zabawę karnawałową 28 stycznia 2023 roku o godz. 19:00 w Domu Kultury w Chmielnie. Oprawę muzyczną zapewni zespół SZOKERS.

W drugim tygodniu ferii 25 stycznia Dom Kultury w Chmielnie zaplanował  kolejna wycieczkę dla najmłodszych.

Spotkanie noworoczne w Baninie zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mimo to takiej frekwencji jeszcze nie odnotowano, jak właśnie 8 stycznia br. na Sali Kultury. Ten szczególny dzień w roku jest zawsze okazją do podsumowania minionego roku, do zaprezentowania dorobku oddziału i przedstawienia wydarzeń, a zwłaszcza pokazania coraz bogatszego kulturowego oblicza organizacji.

Powitanie Nowego Roku w Parku Kamiennego w Chmielnie, gdzie w samo południe 1 stycznia 2023 roku zabrzmiały dźwięki tradycyjnych kaszubskich instrumentów- bazun w wykonaniu członków zespołu "Pleskota". Zgodnie z coroczną tradycją, donośnym brzmieniem instrumentów pasterskich powitają Nowy Rok.

Czas: 1 stycznia 2023 r., godz. 12:00
Miejsce: Park Kamienny w Chmielnie

Serdeczne Podziękowania dla ,,Wichrowe Wzgórze Resort & Spa" Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny w Chmielnie na Kaszubach! Zapraszamy!

Światowa prapremiera śpiewogry polsko-kaszubskiej „Zamek we mgle”.

Dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Strona 1 z 2

Skocz do:

Polecamy

noimage
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 354 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl