Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:dogotować | dogotowac (sł. Eugenisz Gołąbek)
środa, 11 czerwiec 2014 10:58

Festyn Rodzinny „Wspólne świętowanie”.

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Festyn Rodzinny „Wspólne świętowanie”. Festyn Rodzinny „Wspólne świętowanie”.

8 czerwca odbył się w  festyn rodzinny pod hasłem „ Wspólne świętowanie”.

Spotkanie to było doskonałą okazją do wspólnej zabawy uczniów i ich rodzin. Program imprezy był bardzo różnorodny tak, aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie.

Członkowie koła teatralnego zaprezentowali się w przedstawieniu pt.: „ Baśniowy ambaras”. Ogromny aplauz widowni wzbudził spektakl „ Kot w butach” w wykonaniu rewelacyjnych aktorów – rodziców naszych uczniów. Dużym powodzeniem cieszyła się zabawa z losami, dzięki hojności sponsorów wygrywał – ku uciesze dużych i małych – każdy los. Szczególnie emocjonujące było losowanie nagród dodatkowych; nagrody pana wójta, pani dyrektor, rady pedagogicznej, sołtysa wsi Garcz, baru „ U szwagra” w Chmielnie, restauracji „ Krzywy Róg” z Garcza, zakładu fryzjerskiego i kwiaciarni „ Bukiecik” z Garcza , „Checzy kaszubskiej" z Chmielna oraz nagród specjalnych.  Atrakcjami dla najmłodszych uczestników były zabawy sportowe, przejażdżki wozem drabiniastym, samochodzikami na kolejce oraz pozjeżdżać na zamku dmuchanym. Wszyscy uczestnicy zabawy mogli skorzystać z wyjątkowego „ festynowego makijażu”. W trakcie przerw między poszczególnymi punktami programu skosztować można było frytki, sałatki rożnego rodzaju, gofry, ciasta i inne przysmaki przygotowane przez mamy z rady rodziców. Wszystkie potrawy były przepyszne i cieszyły się sporym powodzeniem. Dzieci otrzymały lody i drożdżówki od sponsora. Jeżeli ktoś miał ochotę na smażoną kiełbaskę mógł to uczynić własnoręcznie przy rozpalonym ognisku. Ponadto można było obejrzeć wnętrze wozu strażackiego i pokaz gaszenia pożaru.

Reasumując, należy stwierdzić, iż festyn był bardzo udany, humory jak również pogoda dopisały i teraz pozostaje czekać do przyszłorocznego wspólnego świętowania.

festyn rodzinny pod hasłem „ Wspólne świętowanie”

festyn rodzinny pod hasłem „ Wspólne świętowanie”

festyn rodzinny pod hasłem „ Wspólne świętowanie”

 

 

Czytany 3965 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 czerwiec 2014 11:07
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl