Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:gorzkawy | gòrzkawi (sł. Eugenisz Gołąbek)
GOKSiR Chmielno

GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

czwartek, 16 marzec 2023 12:09

PRACA DLA RATOWNIKÓW WODNYCH

Wójt Gminy Chmielno poszukuje kandydatów na ratowników wodnych - kąpielisko gminne w Chmielnie i Garczu.
wtorek, 28 marzec 2023 17:00

Wyplatanie palm - 28 marca w Chmielnie

Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty z wyplatania Palm Wielkanocnych 28 marca br. o godz. 17:00 w Domu Kultury w Chmielnie.

W najbliższy piatek (10 marca) o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im. Franciszka Tredera w Borzestowie odbędzie sie spotkanie Remusowego Kręgu. Gościm spotknia będzie prof. dr hab. Adela Kuik-Kalinowska

niedziela, 19 marzec 2023 00:00

Dzień Jedności Kaszubów w Gniewinie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie zachęca do wziecia udziału w jednym z najważniejszych świąt regionalnych - Dniu Jedności Kaszubów w Gniewinie! To wspaniała okazja, aby poznać kulturę i tradycje Kaszubów oraz cieszyć się wspólnymi doświadczeniami z ludźmi z całego regionu.

poniedziałek, 06 marzec 2023 11:58

Koncert życzeń z okazji Dnia Kobiet - Chmielno

Michał Melibruda - Wójt Gminy Chmielno oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie w dniu 10 marca 2023 r. o godz. 19:00 serdecznie zapraszają wszystkie Panie do Domu Kultury w Chmielnie na Koncert Życzeń z Okazji Dnia Kobiet z muzyką na żywo.

uprzejmie informujemy, że opublikowany został regulamin 52. KONKURSU RECYTATORSKIEGO LITERATURY KASZUBSKIEJ „RODNÔ MÒWA”, którego organizatorami są: Wójt Gminy Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie oraz Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie  Oddział Chmielno przy wspópracy z Zarządem Głównym ZKP.

Z inicjatywy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chmielnie 14 lutego 2023 r. w Domu Kultury w Chmielnie odbył się Bal walentynkowo-karnawałowy osób niepełnosprawnych - uczestników zajęć WTZ Chmielna, WTZ Somonino, WTZ Stężyca, ŚDS Kartuzy i ŚDS Chmielno. Przy wspaniałej muzyce i animacjach wszyscy ok. 180 osób świetnie się bawili!

zapraszamy na premierę kinową André Rieu w Dublinie.W ofercie m.in. film Johny.

 

Tłusty Czwartek świętowaliśmy po mistrzowsku. Po raz drugi dzięki wsparciu Marii i Andrzeja Kostuch poprzez udostępnienie kręgielni w „Wichrowe Wzgórze" w Chmielnie Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny odbyły się II CHMIELEŃSKIE MISTRZOSTWA W BOWLINGU 60+.
W drugim tygodniu ferii 25 stycznia Dom Kultury w Chmielnie zaplanował  kolejna wycieczkę dla najmłodszych.
Strona 1 z 49

Skocz do:

Ostatnio dodane

Polecamy

Dwa mieszkania wakacyjne
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl