Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kołysać | kòlibac (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 10 sierpień 2020 17:44

Nabór uzupełniający - OSTATNIA SZANSA! Treningi Cartusii 1923 Kartuzy - 18 i 20 sierpnia 2020

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 18 i 20 sierpnia odbędą się treningi w ramach naboru uzupełniającego dla chłopców chcących grać w Cartusii 1923 Kartuzy! 

Nabór trwa dla roczników 2013, 2012, 2011 i starszych. 

- Cartusia 1923 Kartuzy to klub z niemal stuletnią tradycją chce wychować młode pokolenie, by potem najlepsi mogli uzupełnić skład drużyny seniorskiej. Możliwość rozwoju daje uczestnictwo w projekcie „Piłkarska przyszłość z Lotosem” - podkreśla trener Jerzy Meissner. 

Niedawno wiele informowaliśmy o sukcesów juniorach szlifujących swój piłkarski talent w naszym klubie - Nikodemie Kitowskim i Łukaszu Plichta, a takich piłkarskich talentów robiących mniejsze i większe kariery w naszym klubie było o wiele więcej. Fani piłki nożnej mogą ciągle kibicować Maciejowi Gostomskiemu, który jest bramkarzem Bytovii Bytów, a wcześniej występował m.in. w Lechu Poznań i Glasgow Rangers. 

Szczegółowe informacje na temat naboru i treningów udziela trener pod numerem telefonu - 508 294 032. Pierwsze treningi odbędą się w terminach: 18 sierpnia o godz. 17:00 oraz 20 sierpnia o godz. 16:30 - na boisku treningowym klubu (Kartuzy, ul. 3 maja 34)

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy chłopców oraz rodziców.

Czytany 327 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 sierpień 2020 17:49

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Wichrowe Wzgórze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl