Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:hulajnoga | hulajnoga, kùlôk (sł. Jan Trepczyk)
piątek, 16 grudzień 2016 00:00

16 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Kartuzach odbędzie się charytatywny koncert Piotra Nagiela

Autor:  Fundacja PCPAiIR
Oceń ten artykuł
(1 głos)
koncert Piotra Nagiela koncert Piotra Nagiela

16 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Kartuzach odbędzie się charytatywny koncert Piotra Nagiela, podczas którego będzie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz podopiecznych Fundacji Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom.

Piotr Nagiel jest muzykiem, działającym polskim rynku już od wielu lat na. W latach 80-tych był członkiem zespołu Kama-X. W 1999 r. Piotr Nagiel zaczął współpracę z Krzysztofem Jaryczewskim z zespołu Oddział Zamknięty. W tym okresie powstał program profilaktyczny „Dopóki Masz Wybór”. W styczniu 2003 r. założył zespół STO%, z którym współpracuje do dziś. W swoich utworach poruszają problematykę m.in. uzależnień. Piotr Nagiel, poza grą w zespole, występuje w całej Polsce z licznymi programami profilaktycznymi, które są adresowane przede wszystkim do młodzieży szkolnej. Muzyk opowiada o swoich doświadczeniach, problemach i sile woli w walce z uzależnieniem. Skupia się także na przemocy wśród młodych ludzi, ale również na wszelkich niebezpieczeństwach, takich jak rożnego rodzaju używki.

Czytany 1990 razy Ostatnio zmieniany sobota, 12 listopad 2016 07:06

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Footgolf Przywidz
( / Place zabaw)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl