Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:buchać | bùchac (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 04 kwiecień 2014 10:50

do 23 kwietnia - Konkurs Fotograficzny "Uśmiechy południowego Bałtyku - Uśmiechy województwa pomorskiego"

Autor:  Magdalena Kargul
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 Samorząd Województwa Pomorskiego z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną organizują Konkurs Fotograficzny „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz wzięcie udziału w wystawie podczas XII Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku i w regionach partnerskich Forum. Chcemy wyłonić różnorodne zdjęcia w najlepszy sposób oddające życie i specyfikę kulturowo-przyrodniczą regionu.

Konkurs fotograficzny  „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego”

Aktywnie spędzasz czas z rodziną? Planujesz romantyczny wieczór we dwoje? Organizujesz wypad za miasto z grupą przyjaciół? Uwiecznij te niezapomniane chwile na fotografii i weź udział w konkursie! Pokaż jak ciekawie można żyć i wypoczywać w województwie pomorskim. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz vouchery pobytowe w hotelu i do restauracji.

Konkurs organizowany pod hasłem „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego” to element szerszego projektu realizowanego przez Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku. Jest to inicjatywa kilku regionów z Polski, Niemiec i Obwodu Kaliningradzkiego skupionych wokół basenu Morza Bałtyckiego.

– Idea konkursu zakłada ukazanie potencjału poszczególnych subregionów, które choć skupione wokół wspólnego obszaru – południowego Bałtyku, są niezwykle różnorodne i  mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom jak i turystom – komentuje Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

- Obecnie każdy z regionów przeprowadza podobny konkurs na swoim terenie, a najlepsze prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy w regionach uczestniczących w Forum. Z naszego województwa w ramach wystawy zaprezentujemy 20 zdjęć. Liczymy, że w ciekawy sposób ukażą nasz region na tle pozostałych – dodaje Marta Chełkowska, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu: samorząd województwa pomorskiego oraz Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, fotografie zgłaszane do konkursu mają obrazować jego hasło przewodnie - „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego”. Przedmiotem fotografii powinny być niestandardowe ujęcia osób (mieszkańców, turystów) lub krajobrazów województwa pomorskiego ukazujące życie codzienne i wypoczynek na terenie województwa oraz uwzględniające wyróżniki kulturowe i przyrodnicze regionu.

Poza prezentacją najlepszych prac w formie wystawy, która zagości w regionach partnerskich Forum przewidziano atrakcyjne nagrody: m.in. lustrzankę cyfrową wraz z obiektywami (Canon EOS 600D + 18 - 55 mm IS II + 70-300 mm) Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Bazuny Hotel***&SPA oraz Voucher do Restauracji Gdański Bowke.

Regulamin konkursu dostępny jest w załączeniu, swoje zgłoszenia można przesyłać do 23 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do udziału!      

Czytany 4610 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 31 lipiec 2014 08:48

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Agro-Dorota
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl