Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:demagogia | demagògiô, òchëba, zwòdzëcelstwò, manijactwò (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 26 maj 2023 19:00

Spektakl z okazji Dnia Matki pt. „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina” GOKSiR Chmielno 26 maja 2023 r. o godz. 19:00

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Spektakl z okazji Dnia Matki pt. „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina Spektakl z okazji Dnia Matki pt. „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina

Michał Melibruda - Wójt Gminy Chmielno oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie serdecznie zapraszają 26 maja 2023 r. o godz. 19:00 do sali widowiskowej Domu Kultury w Chmielnie na spektakl z okazji Dnia Matki pt. „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina” w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowskiej w Gdyni.

Przedstawienie to komediowy koncert na dwa głosy oraz pianistę, poświęcony najsłynniejszemu tematowi świata - miłości; a dokładniej związkom między dwojgiem ludzi. Kolejne etapy zakochania, cienie i blaski romantycznych uniesień, opowiedziane z przymrużeniem oka w zróżnicowanych gatunkowo piosenkach. Znajdzie się tu miejsce i na popową balladę i bluesa, tango i ludową przyśpiewkę. Kilkadziesiąt minut z muzyką oraz tekstami, w których uda odnaleźć się odbicie siebie z dawnych, obecnych lub przyszłych lat. Polecamy ten koncert wszystkim tym, którzy lubią popatrzeć na świat z dystansu oraz uśmiechnąć się do naszych przywar.
Marek Sadowski - autor tekstów, poeta, aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, współpracujący z warszawskim Teatrem Kamienica oraz Operą Bałtycką w Gdańsku. Tłumacz oraz pasjonat ludzi. Laureat licznych nagród artystycznych w dziedzinach scenicznych.
Klaudia Kuchtyk- aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa. Absolwentka Studium wokalno- aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracująca z wieloma teatrami w Polsce m.in. : Teatrem Muzycznym w Toruniu, Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Komediowym Rębacz.
Patryk Skarbek-Tluchowski - kompozytor i aranżer, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, pedagog oraz jazzman.
Zapraszamy Państwa na to wyjątkowe spotkanie ze słowem i muzyką.WSTĘP WOLNY!

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna na pomoc małemu Filipowi Heinich ze Słupska, który urodził się bez kości strzałkowej.

Czytany 556 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 maj 2023 09:49
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl