Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:maślanka | maslónka (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 19 marzec 2023 00:00

Dzień Jedności Kaszubów w Gniewinie 19.03.2023

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie zachęca do wziecia udziału w jednym z najważniejszych świąt regionalnych - Dniu Jedności Kaszubów w Gniewinie! To wspaniała okazja, aby poznać kulturę i tradycje Kaszubów oraz cieszyć się wspólnymi doświadczeniami z ludźmi z całego regionu.

 

GOKSiR w Chmielnie organizuje wyjazd z Chmielna ( dnia 19 marca 2023 r. o godz. 10:15), który zapewni Wam wygodny i przyjemny sposób podróży. Na miejscu będziecie mieli okazję spróbować regionalnych potraw, posłuchać muzyki ludowej, a także wziąć udział w biciu rekordu Polski w jednoczesnej grze na akordeonie.
Zarezerwujcie sobie termin i przygotujcie się na wspaniałą przygodę, która zostanie na długo w Waszej pamięci. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w Gniewinie!
Liczba miejsc w autokarze jest ograniczona, zachęcamy do rezerwacji miejsc. Cena za osobę 25zł, wyjazd z Chmielna 19 marca 2023 roku o godz. 10:15 powrót ok. godz. 17:00.
Poniżej link do nut dla akordeonistów chcących podjąć próbę bicia rekordu Polski :
 
Czytany 522 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 kwiecień 2023 17:40
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Ośrodek Szuwarek
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl