Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:gościnny | gòscynny (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 19 luty 2023 00:00

II Chmieleńskie Mistrzostwa w Bowlingu 60+ w Kręgielni w Kompleksie Konferencyjno-Wypoczynkowy w Chmielnie na Kaszubach ,,Wichrowe Wzgórze" - fotorelacja - 16.02.2023

Autor: 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

 

Tłusty Czwartek świętowaliśmy po mistrzowsku. Po raz drugi dzięki wsparciu Marii i Andrzeja Kostuch poprzez udostępnienie kręgielni w „Wichrowe Wzgórze" w Chmielnie Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny odbyły się II CHMIELEŃSKIE MISTRZOSTWA W BOWLINGU 60+.

 

Mistrzostwom przyświecał jeden cel rywalizacja a przede wszystkim liczyła się dobra zabawa.

 

Gra została rozegrana w dwóch kategoriach kobiety 60+ oraz mężczyźni 60+. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy. Za trzy pierwsze miejsca, w każdej z kategorii wręczono puchary. Tabliczki na pucharach wykonane i ufundowane przez Marcin Plichta Champion Sport. Wśród uczestników rozlosowane zostały upominki od sponsora Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby - STK

 

W kategorii kobiet 60+ zwyciężyły :

 

I miejsce Pani Jadwiga Sopelak z Kiełpina

 

II miejsce Pani Danuta Reguła z Kiełpina

 

III miejsce Pani Hanna Karpińska z Kiełpina

 

Paniom Urszuli Konkel z Kożyczkowa, Marii Sikora z Kiełpina, Mariannie Arent z Kiełpina, Małgorzacie Klimowicz z Chmielna, Elżbiecie Brillowskiej z Brodnicy Górnej, Marii Leszczyńskiej z Chmielna, Gabrieli Wrońskiej z Kiełpina oraz Janinie Kowalczyk z Chmielna dziękujemy za udział w rywalizacji.

 

W kategorii mężczyźni zwyciężyli :

 

I miejsce Pan Zenon Zaremba z Grzybna

 

II miejsce Pan Tadeusz Makowski z Zawór

 

III miejsce Pan Jerzy Knut z Chmielna

 

Panom Kazimierzowi Gruenholz z Chmielna, Andrzejowi Olszewskiemu z Sierakowic, Andrzejowi Lelek z Borzestowa, Zbigniewowi Sikora z Kiełpina oraz Ryszardowi Brillowskiemu również gratulujemy świetnej gry w kręgle.

 

Każdy uczestnik otrzymał voucher do Kino za Rogiem w Chmielnie.

 

Nie zabrakło również kawy i oczywiście pysznego pączka <img class="CToWUd" src="https://ci4.googleusercontent.com/proxy/iowTmrVFKOPzoRZugbllPsIYFTh4kv7ymIZdPgF_QOIQPp9--D7p_3pwRA-rUgZh8bbxzUVvy8qeSr_HskIgmbVc5yHqCNLtoUied0zwpH3bqVi0pw=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f369.png" alt="

Galeria

{gallery}3329{/gallery}
Czytany 1087 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 kwiecień 2023 17:43
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

noimage
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl