Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:gruntowy | gruńtowi (sł. Eugenisz Gołąbek)
czwartek, 19 listopad 2020 00:00

Ostatni mecz rundy już w sobotę w Kartuzach!

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Cartusia1923 Kartuzy z nowymi koszulkami ze sponsorem strategicznym - Energą Grupą Orlen, które piłkarze założą także podczas sobotniego meczu z Jantarem Ustka. To będzie ostatnie spotkanie w tym roku. Cartusia1923 Kartuzy z nowymi koszulkami ze sponsorem strategicznym - Energą Grupą Orlen, które piłkarze założą także podczas sobotniego meczu z Jantarem Ustka. To będzie ostatnie spotkanie w tym roku.

Mecz z Jantarem Ustka już w sobotę o godz. 11:00 w Kartuzach.

Energa Grupa Orlen aktywnie angażuje się we wsparcie w różnego rodzaju inicjatyw a działania sponsoringowe podejmowane są w takich obszarach jak działalność klubów sportowych, przedsięwzięcia sportowe i kulturalne, nauka i szkolnictwo, inicjatywy proekologiczne, oraz akcje społeczne. Co więcej, Energa Grupa Orlen jako spółka społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę zwraca też na pielęgnację i wspieranie małych, lokalnych wspólnot. GKS Cartusia 1923 Kartuzy skupiając się na rozwoju młodych sportowców i promocji zdrowego trybu życia, aktywnie integruje mieszkańców nie tylko Kartuz, stolicy Kaszub, ale też okolicznych miejscowości.Co warto zaznaczyć Energa Grupa Orlen już kolejny rok jest sponsorem głównym klubu i to właśnie dzięki ich wsparciu kolejne pokolenia młodych chłopców z Gminy Kartuzy a także okolic mogą tworzyć swoją piłkarską przygodę.

 

Czytany 465 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 listopad 2020 14:30

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 366 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl