Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:łuskowaty | łëzgòwati (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 23 luty 2020 22:56

Arka Gdynia U-18 - Cartusia 1923 Kartuzy 1:0 - SPARING

Autor: 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Stadion w Kartuzach Stadion w Kartuzach fot. Aleksander Kostuch

21 lutego na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni IV ligowa Cartusia 1923 Kartuzy rozgrała kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Błażeja Adamusa byli młodzi piłkarze Arki Gdynia z grupy U-18 występującej w Cenralnej Lidze Juniorów (CLJ). Po wyrównanym pojedynku górą z niego wyszli młodzi Gdynianie, którzy pokonali Cartusię 1:0 (1:0). Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 21 minucie spotkania, po błędzie naszej defensywy i strzale z bliskiej odległości. 

W ekipie Cartusii zabrakło kilku kluczowych zawodników, jak choćby kapitana niebiesko- biało- czarnych Marcina Adamkiewicza, natomiast zagrało, kilku testowanych piłkarzy, których przydatność do zespołu sprawdzał trener Błażej Adamus. Kartuzjanie choć przegrali to starcie, to swoje okazje do zmiany tego niekorzystnego wyniku rownież mieli, tylko jak zwykle szwankowała skuteczność. Trener Błażej Adamus po spotkaniu tym był umiarkowanie zadolony a pewne decyzje personalne zostały ostatecznie podjęte. Chodzi o ewentualne zmiany kadrowe, które ogłosimy w przyszłym tygodniu. Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostało niespełna 2 tygodnie, w których dokonane i przeczwiczone zostaną ostateczne warianty, kształtujące drużynę Cartusii na wiosnę 2020 roku.

Skład Cartusii :

Bach (80' Wezel)- Raulin, Dawidowski, Jankowski, Wenta- Malanowski (46' test), Kuss (70' Turowski), Bodzak, (test), Piór (46' test)- Ustowski

Czytany 721 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 lipiec 2020 19:50
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Ośrodek Szuwarek
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl