Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:cicho | cëchò (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 08 listopad 2019 19:32

Skimondo - Gdańsk

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nowe, pierwsze i jedyne takie miejsce w Trójmieście

Skimondo to nowy całoroczny, kryty sztuczny stok narciarski nad morzem. Bez względu na pogodę przez cały rok możesz jeździć na naszym stoku. Już nie musisz marzyć o wyjeździe w góry, aby posmakować białego szaleństwa, z Gdańska, Gdyni czy Sopotu masz równie blisko.

Nowoczesny sztuczny stok narciarski to jedyne takie centrum sportów zimowych w Trójmieście. Tutaj nauczysz się szybko i świetnie jeździć na nartach i snowboardzie. Trenować pod czujnym okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów z licencją PZN.

Baw się, trenuj i ucz jazdy na nartach i snowboardzie przez okrągły rok w samym centrum Trójmiasta. Tylko w Skimondo możesz bez względu na pogodę uprawiać sporty zimowe nad samym morzem. Zabawa i nauka jazdy dla Ciebie, Twojej rodziny, znajomych i bliskich.

Z pasją dla Trójmiasta

Narty, snowboard i wakacje w górach to nasza pasja i nasz sposób na zdrowy styl życia.
Czas, który spędzam podczas wyjazdu na narty z moją rodziną, daje nam wszystkim olbrzymią radość oraz chwile spędzone na wspólnej dobrej zabawie.

Na własnej skórze przekonaliśmy się, czym grozi złe przygotowanie do zimowych szaleństw. Moja żona już pierwszego dnia podczas takiego wyjazdu, uległa poważnej kontuzji i złamała rękę. Dla niej wyjazd był skończony.

Wypadek ten uzmysłowił nam, że brakuje w Trójmieście miejsca, gdzie miłośnicy sportów zimowych i ludzie zainteresowani tym tematem, mogliby w szybki, a także bezpieczny sposób uczyć się, przygotowywać lub trenować przez cały rok.

Z roku na rok zima w Polsce jest coraz krótsza. Jeżeli znajdziemy czas, by wyjechać w góry, nie mamy pewności, że warunki pogodowe będą nam sprzyjać. Skimondo jest więc idealną opcją, aby pogłębiać naszą pasję, nie tracąc czasu na długą podróż. Jest to doskonały sposób, aby spotykać nowych ludzi, z którymi można dzielić się swoimi doświadczeniami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia krytego stoku narciarskiego. Teraz każda rodzina ma możliwość doświadczenia tej przyjemności płynącej z uprawiania sportów zimowych, przez cały rok w sercu Trójmiasta.


Zalety Skimondo:
Narty, snowboard, wakacje w górach, śnieg, od którego odbija się światło słońca i wiatr! Kochamy to! Dla nas to pasja, wspaniała zabawa i sposób na zdrowe życie. Wyjeżdżamy na narty dwa razy w roku, wyczekujemy tego wyjazdu licząc na piękną pogodę. Chcemy wykorzystać każdą minutę na jazdę na stoku. W rzeczywistości jest jednak różnie…

Podczas jednego z długo wyczekiwanego wypoczynku w górach już pierwszego dnia nie jedna osoba doznała urazu. Diagnoza – złamana ręka, noga, naderwane ścięgno? Wizja szusowania na nartach poległa w gruzach, a przecież miało być tak pięknie. Wyjazd skończony. Wśród narciarzy takich historii słyszałem mnóstwo. Dlaczego? Prawda jest taka, że wielu z nas cały rok spędza w pracy przy biurku. Wielu z nas uprawia sport, ale jazda na nartach uruchamia inne partie mięśni. Oto jest powód wielu kontuzji doznanych na nartach.

Liczne historie o takich przypadkach uzmysłowiły nam, że tak dalej być nie może. Odkryliśmy, że brakuje w Trójmieście takiego miejsca, gdzie wszyscy miłośnicy sportów zimowych i chcący ich zasmakować mogliby szybko, bezpiecznie przygotować się i trenować przez okrągły rok.

Do gór daleko, pogoda nas nie rozpieszcza. Zimy stają się coraz krótsze, śniegu coraz mniej albo wcale, a chętnych do jazdy mnóstwo. Skimondo działa przez cały rok. Bez względu na pogodę w każdej chwili możesz pojeździć na nartach. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pasjonatów i osób, które chcą się nauczyć jeździć jak i trenować przed wyjazdem. Skupiliśmy wokół siebie doświadczonych instruktorów, którzy pomogą Wam zaprezentować na górskim stoku piękną, techniczną jazdę.

Czytany 114 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 styczeń 2020 19:35

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Pensjonat Zacisze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 215 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl