Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:krocie | wiele, bòkadosc (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 04 listopad 2019 14:17

Stajnia Mustang - Mosty k. Gdyni

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znajduje się nad morzem Bałtyckim,w miejscowości Mosty koło Gdyni, na terenie zespołu pałacowo-parkowego,który jest historyczną ozdobą regionu.

Stajnię założono w 1993 roku. Zajmujemy się rekreacją konną- w ofercie
nauka jazdy, wycieczki w teren oraz treningi sportowe, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Organizujemy letnie oraz zimowe wczasy dla dzieci i dorosłych, rajdy konne oraz imprezy tematyczne w naszym ośrodku.

Posiadamy konie i kuce dla dorosłych i dzieci w różnym wieku oraz stopnia zaawansowania nasi instruktorzy i hipnoterapeuci są doświadczeni i mają indywidulane podejście do każdego klienta. Prowadzimy indywidulane treningi lub zajęcia w grupach maksymalnie 4 osobowych. Na ternie stajni jest duża kryta ujeżdżalnia idealna do jazdy w złej pogodzie. Place do jazdy są oświetlanie co umożliwia jazdę również wieczorami.

Kareta

W naszej ofercie znajduje się obsługa ślubów piękną kareta– powozem.

Ponadto zachęcamy do przejażdżek bryczką po okolicy, także na całodzienne wycieczki na pikniki- jest to atrakcyjny sposób spędzenia czasu dla całej rodziny oraz niekonwencjonalny pomysł na prezent. Powóz jest przystosowany do przewozu 6osób, posiada wygodne siedzenia z oparciami.
Ceny uzgadniane są indywidualnie- zależą od ilości osób, czasu trwania wycieczki, atrakcji po drodze. Zachęcamy to kontaktu!

Czytany 509 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 styczeń 2020 14:21

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Ośrodek Szuwarek
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl