Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kobiecość | kòbiécosc (sł. Eugenisz Gołąbek)
czwartek, 14 marzec 2019 13:20

Agata Felskowska z UKS REMUS Miechucino awansowała do Mistrzostw Polski młodziczek w tenisie stołowym wygrywając eliminacje wojewódzkie

Autor:
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W niedzielę10 marca rozegrano wojewódzkie eliminacje do IMP Młodzików. Awans wśród młodziczek wywalczyły Agata Felskowska /UKS REMUS Miechucino/

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy UKS Remus Miechucino podczas wojewódzkich eliminacji do Mistrzostw Polski młodzików. Agata Felskowska wgrała swoje pojedynki 3:0 z tenisistkami MRKS Gdańsk i MTS Kwidzyn zajmując pierwsze miejsce. Jagoda uplasowała się na miejscu ósmym a Wiktoria Drywa na miejscu dziesiątym. Wśród chłopców 19 miejsce zajął Wiktor Krzebietke, należy dodać, że cała czwórka to uczniowie z rocznika 2007 i na drugi rok będą również rywalizować w tej kategorii wiekowej.

Finał Mistrzostw Polski młodziczek odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w Brzegu Dolnym. koło Wrocławia.