Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:marznięcie | miarznienié, zëbnienié (sł. Eugenisz Gołąbek)
środa, 14 luty 2018 10:22

Ferie z wyobraźnią w Gminym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ferie z wyobraźnią w Gminym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie Ferie z wyobraźnią w Gminym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie
Ferie z wyobraźnią w Gminym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
W każdych zajeciach brało udział około 50 dzieci. Każdego dnia grupa około 50 dzieci w pierwszym tygodniu ferii bawiła się w grach zespołowych, tańczyła ZUMBA Kid's i uczestniczyła w spotkaniu z pszczołami, spotkaniu z iluzjonistą, warsztatach plastycznych. Sporą satysfakcję przyniosły dzieciom zajęcia kulinarne połączone z projekcją filmu 'Cały ten cukier". Zudowaliśmy budki lęgowe dla ptarszków, które zostana zawieszone na drzewach w pierwszy dzień wiosny. W taki sposób zaprosimy ptaszki do Chmielna. GOKSiR zorganizował wyjazd do Centrum Nauki Eksperyment oraz do Parku Edukacyjnego ZOO Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie. Spektakl teatralny wykonany przez Studio Teatralne KRAK-ART z Krakowa pt. "Warkocz Królewny Wisełki". Warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, gry zespołowe były stałym elementem programu ferii także w drugim tygodniu. We wtorek 6 lutego odbył się w Domu Kultury w Chmielnie – w Pracowni Orange i w kinie za rogiem Dzień Bezpiecznego Internetu w programie między innymi odbył sie film w kinie, spotkanie z Policja, zabawy w Pracowni. Podczas ferii w godzinach popołudniowych odbywały sie zajęcia dla młodzieży. Zorganizowalismy ITurniej Fifa, warsztaty fotograficzne, warsztaty tańca nowoczesnego, przegląd muzycznych talentów, warszty decupage, turniej Tenisa Stołowego. Również Kino za Rogiem na ferii przygotowało projekcje w każdy wtorek, czwartek i sobotę, ktore cieszyły sie dużym zainteresowaniem.
W drugim tygodniu ferii dzieci wykonały piniaty, które rozbili podczas piątkowego balu maskowego kończącego Ferie z wyobrżnią w Chmielnie.
Serdeczne podziękowania dla instruktorów: Tadeusza Makowskiego, Pawła Kluwa, Michała Lange, Natalii Stolc, Karolinie Penkowskiej, Ani Szajwaj, Beacie Czaja, Oliwii Beling, Halinie Jank, Emilii Kruszyńskiej, Łukaszowi Grzenkowicz.
Czytany 1622 razy
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Kaszubski Dworek
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl