Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

poniedziałek, 01 luty 2016 17:56

Klub Studencki Pomorania XXIX - Konkurs Wiedzy o Pomorzu

Autor:  Mateusz Łącki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Klub Studencki Pomorania XXIX - Konkurs Wiedzy o Pomorzu Klub Studencki Pomorania XXIX - Konkurs Wiedzy o Pomorzu

Szanowni Państwo

Klub Studencki Pomorania, działający przy Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskim oraz na trójmiejskich uczelniach wyższych już po raz XXIX organizuje Konkurs Wiedzy o Pomorzu. Skierowany jest on do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która interesuje się geografią, historią, kulturą i literaturą Pomorza.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału
w tegorocznej edycji Konkursu. Warto wspomnieć, że dla najlepszych czekają cenne nagrody rzeczowe.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie Organizatorów: www.pomorania.pl.
W tym roku I etap Konkursu będzie polegał na napisaniu testu, który będzie zawierał pytania zamknięte i otwarte. Testy odbędą się w szkołach, tak jak to miało miejsce w latach poprzednich. Proszę koniecznie przesłać informację zwrotną, jeśli szkoła wyrazi wolę wzięcia udziału w konkursie, drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lutego br. Po otrzymaniu takiej informacji, drogą mailową wyślemy pytania wraz z kluczem odpowiedzi do I etapu konkursu.

Ostateczną klasyfikację uczestników etapów finałowych przeprowadzi Komisja Konkursowa. Protokoły przeprowadzenia I etapu w szkole wraz z listą zakwalifikowanych (maksymalnie 5 uczniów z danej szkoły) prosimy przesłać do 11 marca (mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). W celu usprawnienia tej procedury prosilibyśmy
o podanie przez uczniów adresu e-mailowego, byśmy byli w stanie jak najszybciej, poinformować ich o zakwalifikowaniu się do następnych etapów. Ułatwi im to przygotowania, bez czekania na nadejście pocztą oficjalnego potwierdzenia. Prócz tego, na e-mail prześlemy każdemu zakwalifikowanemu listę pytań do III etapu, do którego dany uczeń będzie mógł się wówczas przygotowywać.

Zapraszamy serdecznie do udziału! Przypominamy o konieczności przesłania informacji zwrotnej, jeśli szkoła ma zamiar brać udział w konkursie.

Czytany 2031 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 kwiecień 2016 22:34

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel ** Janta Dziemiany
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl