Społeczność

Kaszuby - (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to kraina historyczna w Polsce, będąca częścią Pomorza, którą zamieszkują Kaszubi, Tutaj prezentujemy historie ludzi związanych z regionem Kaszub.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:leksykografia | leksykògrafiô (sł. Eugenisz Gołąbek)
sobota, 13 czerwiec 2020 11:18

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Fantazja” w Pępowie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Fantazja” jest pierwszym przedszkolem, które powstało w Pępowie.

We wrześniu 2017 roku rozpoczęli tu edukację najmłodsi mieszkańcy Pępowa oraz pobliskich okolic.  Dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat mają komfortowe warunki do rozpoczęcia swojej przygody dydaktycznej. Integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacji efektywnie i skutecznie stymuluje ogólny rozwój każdego dziecka. Przedszkole jest bowiem pierwszym etapem edukacyjnej drogi Państwa dzieci i warto, aby była ona zbudowana z solidnych fundamentów. Nie należy zapominać,  że to my dorośli jesteśmy przewodnikami małego człowieka i od nas przede wszystkim zależy jak szeroko otworzymy mu okno na świat. Szczęśliwy człowiek to taki, który ma swoje pasje, dzięki którym może się spełniać, wyróżniać, być kimś wyjątkowym. Stąd pomysł na przedszkole artystyczne, ponieważ rolą dorosłych jest rozbudzenie w każdym dziecku zainteresowań zgodnych z jego potencjałem. Wspólnie, więc stwórzmy dzieciom miejsce, gdzie będzie  odkrywało swoje pasje muzyczne, plastyczne, taneczne czy gimnastyczne. Naszym celem  jest stworzenie miejsca gdzie największą wartością będzie dziecko. Niepubliczne Przedszkola Artystyczne Fantazja rozpoczęły swoją działalność w Trójmieście od 2009 roku. W 2012 roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców oprócz przedszkoli w Gdańsku powstał pierwszy niepubliczny żłobek Fantazja wpisany do Rejestru Placówek Niepublicznych Gdańska. Liczymy, że nasza oferta przedszkolna w Pępowie spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do kreatywnego rozwoju Państwa dzieci.  


Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Fantazja”  w Pępowie rozpoczęło swoją działalność 1 września 2017 roku.
Przedszkole zajmuje ok.650 m2 w budynku przy ul. Natura Park 2 w Pępowie oraz posiada do dyspozycji przedszkolaków własny ogród wyposażony w atestowany sprzęt dostosowany do potrzeb najmłodszych.
Przedszkole zapewnia dzieciom cztery posiłki dziennie.

Czytany 345 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel Kiston
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl