Społeczność

Kaszuby - (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to kraina historyczna w Polsce, będąca częścią Pomorza, którą zamieszkują Kaszubi, Tutaj prezentujemy historie ludzi związanych z regionem Kaszub.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:grubianin | sprostôk, prostëch (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 12 czerwiec 2020 11:16

Gminne Przedszkole w Goręczynie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nasze przedszkole:

- stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju Dziecka i umożliwia mu doświadczanie siebie tak, aby mogło rozwijać się w zgodzie z własnym potencjałem.

- wzmacnia poczucie własnej wartości poprzez okazywanie mu wiary w to, że potrafi, że jest twórcą i sprawcą otaczającej go rzeczywistości.

- wychowuje aktywne Dziecko, preferuje twórcze poszukiwanie rozwiązań, zadawanie pytań,  poszukiwanie odpowiedzi, zbieranie informacji, badanie, dociekanie, popełnianie błędów i podejmowanie ponownych prób.

- pomaga Dzieciom i Rodzicom w zapobieganiu i rozwiązywaniu trudności rozwojowych.

- uczy wrażliwości na drugiego człowieka i przyrodę, tolerancji oraz poszanowania godności i odmienności każdego człowieka

- kształtuje w dzieciach wewnętrzne poczucia kontroli i sprawstwa, stabilności emocjonalnej oraz odpowiedzialności, a także wspiera w stawaniu się dojrzałymi, niezależnymi ludźmi.

- zapewnia wykwalifikowana kadrę pedagogiczną oraz życzliwy personel dbający o przyjazną atmosferę w przedszkolu

W przedszkolu posiadamy:

    Sale do zajęć, które są jasne, dobrze wyposażone w atrakcyjne i atestowane zabawki, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt audiowizualny.
    Salę do zajęć dodatkowych (językowych, logopedycznych), która jest wyposażona w wysokiej jakości pomoce dydaktyczne oraz sprzet     audiowizualny zapewniający doskonałe warunki do realizacji celów programowych.
    Plac zabaw, ogrodzony i wyposażony w kolorowy, bezpieczny, nowoczesny sprzęt sprzyjający kompleksowemu rozwojowi dziecka.
    Zaplecze kuchenne, w którym przygotowujemy smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki dla dzieci.

Czytany 234 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel ** Janta Dziemiany
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl