Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:inwentaryzacyjny | jinwentarizacyjny (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 02 marzec 2015 13:03

Dariusz Michalczewski otwiera największy fitness klub w Gdyni

Autor:  nadesłane
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Michalczewski Dariusz Michalczewski

Prawdopodobnie już jesienią tego roku w Gdyni rozpoczyna funkcjonowanie nowy klub fitness sygnowany marką Tiger Gym. Będzie to największe z funkcjonujących w mieście miejsc przeznaczonych dla fanów siłowni i fitness. Uroczystego otwarcie klub dokona oczywiście sam Dariusz Tiger Michalczewski.

 

Tiger Gym w Gdyni to już 5 placówka znanej w okolicach Trójmiasta sieci salonów fitness. Będzie to największy w Gdyni klub obejmujący powierzchnię około 2.000 m2 . Jego niewątpliwa zaleta to lokalizacja – klub będzie znajdował się na parterze Centrum Handlowego Riviera w Gdyni. Tutaj nie

będzie problemu z parkowaniem (2500 bezpłatnych miejsc parkingowych) oraz z szybkimi zakupami po lub przed treningiem.

Czego spodziewać się po klubie Tiger Gym

--W naszych klubach proponujemy Klientom niezwykle szeroki wachlarz zajęć. Dbamy o to, aby każdy znalazł u nas miejsce do uprawiania ulubionych grup ćwiczeń. Kiedy z Darkiem marzyliśmy by w Trójmieście i okolicy stworzyć klub fitness z prawdziwego zdarzenia. Gdyński Tiger Gym jest już piątym

naszym klubem i już dziś mogę zapewnić, że będzie ich zdecydowanie więcej. – powiedział Tomasz Wolsztyniak -­‐ prezes Tiger Gym.

Na dzień dzisiejszy potwierdzamy, że w nowy klubie powstanie siłownia, strefa kardio oraz spa. Ta ostatnia to największa tego typu strefą w Gdyni. Firma szczególnie poleca dużą salę fitness, która posiadać będzie około 200 m2 .

W klubie można będzie nie tylko spalić stres życia codziennego czy pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale także zrelaksować się i nabrać sił oraz witalności. Masaże, sauna, jacuzzi czy profesjonale solarium sprawiają, że można będzie tutaj zadbać zarówno o ciało, jak i dobre samopoczucie.

Tiger Gym w Gdyni będzie wyposażony w najwyższej jakości profesjonalny sprzęt. Komfort ćwiczeń zapewni klimatyzacja obejmująca swym działaniem cały klub.

Dlaczego w CH Riviera

Wspomniane Centrum Handlowe Riviera to największa tego typu placówka w Gdyni. Wydaje się być doskonałą lokalizacją – i to nie tylko na zakupy czy spotkania z przyjaciółmi w ramach 37 restauracji i kawiarni, wyjść do kina czy udziału w różnorodnych imprezach o charakterze kulturalno –

rozrywkowym. Za niedługo, wraz z otwarciem nowego klubu fitness Tiger Gym, będzie można tu także realizować swoje sportowe pasje.

-­‐ Stale pracujemy nad rozwojem naszej marki. – mówi Dariusz Tiger Michalczewski. -­‐ Jesteśmy dumni, że będziemy mogli mieszkańcom Gdyni zaproponować nowy, nietuzinkowy klub, który spełni ich wszystkie oczekiwania w zakresie budowania kondycji oraz pracy nad własną formą.

Czytany 7775 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 listopad 2015 10:06

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Footgolf Przywidz
( / Place zabaw)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl