Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:komunistyczny | kòmùnisticzny (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 28 listopad 2021 00:00

Spektakl "Niepospolite Ruszenie" z Tuchlina pt. "Przeprowadzka" - 2021-11-28, g.19.00

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Spektakl "Niepospolite Ruszenie" z Tuchlina pt. "Przeprowadzka" Spektakl "Niepospolite Ruszenie" z Tuchlina pt. "Przeprowadzka"

Zapraszamy na kolejne profesjonalne przedstawienie w wykonaniu Zespołu Teatralnego "Niepospolite Ruszenie" z Tuchlina pt. "Przeprowadzka". Spektakl przygotowany na motywach filmu, pt.:"Beetle Juice". Młode małżeństwo ulega wypadkowi, w wyniku którego wymarzony przez nich dom owa para zamieszkuje, jako para ... duchów. Niestety - nawet w tej postaci nie zaznają spokoju, gdyż do ich domu wprowadza się dość dziwaczna rodzina. A do tego pojawia się jeszcze bardziej dziwaczna Melepeta. No i robi się z tego niezły kogel-mogel... .


Znakomita gra wszystkich aktorów: dzieci i młodzieży. Niezwykle profesjonalna gra. Zachwycające stroje... A dla widzów ogromna przyjemność w oglądaniu przedstawienia! Zapraszamy 28 listopada br. na godzinę 19:00 do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie!

Czytany 799 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 listopad 2021 09:51
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Willa na zobczu
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl