Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:jeżyna | jeżëna (sł. Eugenisz Gołąbek)
czwartek, 14 styczeń 2021 10:40

Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Autor:  Kamila Cichosz /GOKSIR Chmielno
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie ogłasza konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka pn ,,Życzenia dla Babci i Dziadka , wierszem lub piosenką".

REGULAMIN KONKURSU

„Życzenia dla Babci i Dziadka, wierszem lub piosenką”

1.Organizator:

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie, ul. Gryfa Pomorskiego 20, 83-333 Chmielno,   tel. 58 684 22 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.chmielno.naszgok.pl

2. Cele konkursu:

- rozwijanie artystycznej twórczości wśród młodego pokolenia

- prezentacja i popularyzacja dorobku literackiego dzieci i młodzieży

- kształtowanie wyobraźni literacko-artystycznej

- krzewienie działań artystycznych wśród różnych grup wiekowych.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

-  Napisanie wiersza lub tekstu piosenki w formie życzeń dla Babci i Dziadka

-  Konkurs skierowany jest dla dzieci i młodzieży do 18 lat z Gminy Chmielno.

Każdy uczestnik konkursu może dostarczyć 1 pracę własnego autorstwa.

- Osoby, które biorą udział w konkursie zobowiązane są wypełnić, podpisać i odesłać kartę zgłoszenia oraz oświadczenia RODO na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanu lub zdjęcia.

- Nagraną piosenkę lub wiersz należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 stycznia 2021 r.

(format mp 4 lub inny ogólnie obsługiwany system windows - duże pliki można wysłać platformą zewnętrzną typu wetransfer.com, google drive itp., max czas – 3 minuty).

- Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane autorom, a organizator ma prawo do ich nieodpłatnego wykorzystania i przetwarzania w dowolnym czasie na potrzeby swojej działalności.

- Autor nagrodzonego wiersza lub piosenki zobowiązuje się przenieść na Organizatora całość praw autorskich do wiersza lub piosenki, bez żadnych ograniczeń czasowych i terytorialnych. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo publikowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.

4. Kryteria oceny:

Wartość literacka i muzyczna prezentowanych utworów, poziom wykonania (kultura słowa , interpretacja, dykcja), ogólny wyraz artystyczny.

4. Nagrody:

Jury powołane przez organizatora przyzna I, II, III nagrodę w dwóch kategoriach tj. Wiersz oraz Piosenka. Jury zastrzega sobie prawo do nie wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania miejsc
ex aequo. Wybrani przez jury laureaci konkursu powiadomieni zostaną telefonicznie lub mailowo. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy  i nagrody.

5. Prace konkursowe z chwilą nadesłania stanowią własność Organizatora i mogą być opublikowane na stronach i kanałach internetowych Organizatora.

6. Uczestnicy mogą zgłaszać do konkursu tylko i wyłącznie wiersze lub teksty piosenek, które są ich autorstwa i do których posiadają wszelkie prawa autorskie. Uczestnicy konkursu ponoszą pełnąodpowiedzialność zanaruszenie praw osób trzecich. Przystąpienie do konkursu oznacza pełną akceptację powyższego regulaminu oraz działań podjętych w ramach konkursu.

7. Więcej informacji udzielą Pracownicy GOKSiR Chmielno pod nr tel. 58 684 22 05

Czytany 96 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Gościniec Kaszubski
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl