Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kwitnąć | kwitnąc (sł. Eugenisz Gołąbek)
niedziela, 21 czerwiec 2020 10:05

Plaża w Gdyni Orłowie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Plaża w Gdyni Orłowie

Trójmiasto zachwyca na każdym kroku. Piękne zabytki, miejsca warte odwiedzenia, jak i przepiękne plaże nad Zatoką Gdańską pozwolą miło spędzić urlop na Pomorzu. Plaża w Gdyni Orłowie uznawana jest za jedną z piękniejszych plaż Trójmiasta. Przede wszystkim słynie z przepięknych widoków, jest wyjątkowo czysta, szeroka i nie tak bardzo oblegana przez turystów. Jest to zatem idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i relaksu.

Dla turystów zmęczonych upałem znajdą się miejsca, zapewniające odrobinę cienia. Doskonałą opcją ochłody może być również kąpiel w Zatoce. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy wodni WOPR. Na kąpielisku istnieje również możliwość wypożyczenia leżaków, parasoli i wszelkiego niezbędnego sprzętu plażowego.

Na miejscu dostępne są również liczne punkty gastronomiczne. Okres letni to czas organizacji imprez na plaży. Odbywają się tu koncerty i imprezy (Letnia Scena Teatru Miejskiego). A wszystko to pośród szumu fal.

Dojazd do plaży: komunikacją miejską, Szybką Koleją miejską, jak i samochodem (istnieje możliwość zaparkowania na bezpłatnym parkingu).

Na terenie plaży dostępne są bezpłatne toalety.

Gdynia zaprasza!

https://www.nocowanie.pl/plaza_w_gdyni_orlowie,158525.html

Czytany 332 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zajazd U Czorlińściego
( / Baza kulinarna)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl