Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:borsuk | jôsc (sł. Eugenisz Gołąbek)
czwartek, 09 kwiecień 2020 21:03

Skateparki

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skateparki

1. Kartuzy przy ul. Chmieleńskiej

Skatepark w Kartuzach znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Chmieleńskiej. Zbudowano go z urządzeń o konstrukcji stalowej z płytami ze specjalnej sklejki. Obiekt zajmuje obszar 44 x 19,5 m. Do dyspozycji skaterów znajdują się m.in. takie przeszkody jak: 2 fun boxy, 2 quatery, rail i manual box.

2. Sierakowice na placu przy Amfiteatrze

Park zaprojektowany jest w kształcie węża i wykonany z betonowych prefabrykatów. 3-poziomowa konstrukcja z murkami i rurkami, wykończona na dole minirampą, stanowi atrakcyjną ofertę dla miłośników jazdy na rolkach. Na terenie obiektu zamontowane są m.in. takie przeszkody jak: bump to rail, bump to curb, gap to manualpad, half-pipe.

3. Sulęczyno przy ul. Zielona Droga

Skatepark w Sulęczynie znajduje się w centrum miejscowości, w okolicy Gminnego Ośrodka Kultury. Obiekt posiada wymiary 30 x 14 m. Konstrukcje wykonano z drewna lub metalu, pokryte są sklejką wodoodporną i dodatkowo specjalną matą jezdną. W skateparku zamontowano następujące przeszkody: bank ramp, quarter pipe, funbox z grindboxem 3-1, funbox z poręczą 2-3, ławka i poręcz prosta - profil O. Wokół znajduje się miejsce odpoczynku i plac zabaw dla najmłodszych oraz elementy siłowni zewnętrznej. Ponadto dostepna jest równieżścieżka dla deskorolkarzy.

Czytany 340 razy
Więcej w tej kategorii:
Narty Wodne »

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Pensjonat Zacisze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl