Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:czasownik | czasnik (sł. Eugenisz Gołąbek)
wtorek, 14 kwiecień 2020 11:41

Projekt "Warto zapukać do drzwi! 2020"

Autor:  Piotr Chistowski
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Projekt "Warto zapukać do drzwi! 2020" Projekt "Warto zapukać do drzwi! 2020"

Otwórz swoje serce ❤️ i zapukaj do drzwi seniora.

-Szukamy wolontariuszy chcących poświęcić odrobinę swojego czasu i uwagi seniorowi. Kogoś, kto chce dać komuś trochę uśmiechu na twarzy.
-Wyślij nam parę słów o sobie i dane kontaktowa na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a odezwiemy się niebawem!

 

WAŻNE! W trosce o Wasze i nasze zdrowie rekrutacja odbywa się telefonicznie oraz internetowo.
Pamiętaj - #zostańwdomu

 

-Dodatkowo serdecznie zachęcamy do wsparcia naszego projektu poprzez zgłaszanie seniorów. Jeżeli znacie kogoś, kto jest samotny i potrzebuje być może zwykłej, ludzkiej rozmowy - dajcie nam znać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

-Szukamy seniorów z Gminy Chmielno!

Projekt "Warto zapukać do drzwi! 2020" realizowany jest dzięki dotacji Gminy Chmielno.

*Obecnie skupiamy się na wsparciu w robieniu codziennych zakupów, kontakcie telefonicznym z seniorami, wsparciu i rozmowie. Do spotkań i zorganizowanych wydarzeń wrócimy, gdy skończy się czas epidemii.

---
Projekt „Warto zapukać do drzwi!” realizowany jest przez Stowarzyszenie Ludzi z Inicjatywą „Chmielno NON-STOP”. Celem projektu jest integracja międzypokoleniowa, wzajemne zrozumienie i zwykła, ludzka rozmowa. „Warto zapukać do drzwi!” ma na celu integrację międzypokoleniową, aktywizację emerytów, osób starszych i samotnych, a także edukację i wychowanie młodego pokolenia, zaszczepianie w młodzieży szacunku do osób starszych oraz zapobieganie izolacji społecznej seniorów.

Czytany 670 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 kwiecień 2020 11:55

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl