Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:materia | materiô (sł. Eugenisz Gołąbek)
poniedziałek, 23 grudzień 2019 12:00

C1923 - Świąteczna wizyta w kartuskim szpitalu

Autor:  cartusia1923.pl
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
C1923 - Świąteczna wizyta w kartuskim szpitalu C1923 - Świąteczna wizyta w kartuskim szpitalu
Cartusia1923 Kartuzy odwiedziła dzisiaj najmłodszych pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach, które spędzą nadchodzące święta w murach szpitala. 
Ze słodkimi upominkami i najszczerszymi życzeniami powrotu do zdrowia postanowiliśmy dać im trochę radości i sprawić aby poczuli nadchodzące święta Bożego Narodzenia mimo przeciwności losu i niezbyt zimowej aury za oknem. 

W imieniu całej piłkarskiej społeczności, paczki wręczali: kapitan Marcin Adamkiewicz z narzeczoną oraz Szymon WentaArtur Babiński, Piotr Chistowski i Sławomir Skowronek. 
- Pomoc innym, słabszym bądź osobom które znajdują się w gorszej sytuacji życiowej to fundament wspólnego życia. Na codzień jesteśmy zabiegani, zajęci i często tego niezauważany dlatego cieszę się ze razem z nastrojem świątecznym w tym specjalnym okresie mogliśmy razem z przyjaciółmi z Cartusii pomoc najmłodszym pacjentom w powiatowym szpitalu. Ta chwila podczas której mogliśmy przekazać prezenty i porozmawiać, pokazała nam jak mało potrzeba żeby chociaż na chwile dzieci zapomniały o chorobie i szczerze się uśmiechnęly. Jest to strasznie budujące i jeszcze bardziej napędza do działania - na gorąco po wizycie w szpitalu mówi Marcin Adamkiewicz, kapitan zespołu z Kartuz. 

Z cudownych nastrojach wróciliśmy do domów i mamy nadzieję, że choć trochę umililiśmy ten czas maluchom.

Czytany 1106 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 grudzień 2019 12:06

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Wichrowe Wzgórze
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl