Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

poniedziałek, 14 październik 2019 06:46

Wyniki wyborów do Sejmu 2019 - miejscowość Chmielno

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Wyniki wyborów do Sejmu 2019 - miejscowość Chmielno Wyniki wyborów do Sejmu 2019 - miejscowość Chmielno

 

Lista nr 1

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL

132

1

BIERNACKI Marek

60

2

TOCZEK Marek Jerzy

2

3

SZATKOWSKI Radosław Jan

3

4

ELZANOWSKI Czesław Andrzej

1

5

TKACZYK Jerzy Andrzej

5

6

LESNER Łukasz Jan

4

7

MASZLUCH Mirosław Józef

1

8

GRUCHAŁA Michał Rajmund

1

9

GNIAZDOWSKA Elżbieta

3

10

BUJANOWICZ Krzysztof Robert

1

11

PRUSZAK Krzysztof Ludwik

0

12

SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria

3

13

ZAWADZKI Leszek Andrzej

3

14

MIKOŁAJCZYK Anna

6

15

KELIŃSKI Tadeusz

3

16

MARKOWSKA Irena Maria

2

17

ZARZECKI Krzysztof Józef

1

18

ZIELIŃSKA Danuta

6

19

LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika

0

20

KAMROWSKA Marta Karolina

0

21

KONCZANIN Bogusława

0

22

KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej

0

23

PIANKOWSKA Bożena Barbara

3

24

KACZMAREK Jacek Piotr

0

25

PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław

1

26

DORNIAK Krystyna Stefania

3

27

KUPCEWICZ Janusz Bogdan

1

28

MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek

19

Razem

132

Lista nr 2

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

635

1

HORAŁA Marcin Michał

282

2

MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj

8

3

MÜLLER Piotr Józef

11

4

ŚNIADEK Janusz

27

5

ZWIERCAN Małgorzata Grażyna

9

6

ZARUDZKI Ryszard Janusz

15

7

SROKA Magdalena Joanna

64

8

ŁUCZYK Mariusz Wojciech

5

9

KARCZEWSKI Piotr Mariusz

29

10

DAMBEK Roman Witold

1

11

TREDER Adam

6

12

DREWA Marcin Paweł

4

13

WETTA Krzysztof Adam

4

14

MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna

4

15

STOLARCZYK Paweł

3

16

LEYK Andrzej

20

17

BUNIOWSKA Wiesława Barbara

1

18

LIS Anna

8

19

BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga

1

20

KUŻOWNIK Jan

0

21

BIROSZ Mariusz Krzysztof

0

22

TOBOLSKA Monika

0

23

WAŃTUCHOWICZ Anna Marta

0

24

BYSTRON Andrzej Grzegorz

56

25

KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna

1

26

KURZELEWSKA Arleta

0

27

KOWALSKI Michał Bartosz

60

28

KLAWITER Kazimierz

16

Razem

635

Lista nr 3

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

81

1

SENYSZYN Joanna

36

2

RUTKA Marek Andrzej

10

3

HASKA Karolina

10

4

ŁUKASZEWICZ Anna Beata

0

5

LUBIEWSKI Adam Marek

3

6

SZUBIŃSKA Bożena Leokadia

3

7

PONULAK Jan Stanisław

1

8

KUTWA Marzena

2

9

WIRKUS Katarzyna Gabriela

0

10

LAMPART Jacek Heliodor

0

11

GAJEWSKA Beata Krystyna

1

12

KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt

0

13

ŻYNIS Jakub Mikołaj

0

14

KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz

0

15

JAROSZ Maciej

1

16

STENCEL Beata Krystyna

1

17

KOWALEWSKI Michał Stanisław

2

18

MARCIAK Rafał Marcin

0

19

ZAJĄCZKOWSKA Anna

0

20

CZUBALA Grażyna Teresa

1

21

LAMENTOWICZ Wojciech

0

22

SZCZOTKOWSKI Andrzej

0

23

DRYWA Magdalena Karolina

5

24

WEKWERT Paweł Władysław

0

25

STRZELECKA Magdalena Jadwiga

0

26

SŁUPECKI Jacek Ignacy

2

27

NOWAK Dominika Wirginia

2

28

STRZELCZYK Marcin Tomasz

1

Razem

81

Lista nr 4

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

92

1

DZIAMBOR Artur Erwin

29

2

KOZIEŁ Andrzej Mirosław

7

3

WAŁDOCH Marcin Piotr

3

4

KŁECZEK Tomasz Jan

3

5

LOTKOWSKI Adam

3

6

TRUSZKOWSKI Michał Maciej

2

7

SZYMCZAK Wiesława Helena

0

8

GRYŃ Jarosław

1

9

STUPKIEWICZ Magdalena

1

10

BRUC Piotr Sławomir

0

11

ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof

3

12

WIECZOREK Łukasz Dariusz

1

13

SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka

1

14

GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech

1

15

DYSZER Michał

4

16

KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor

2

17

JARZĘBIŃSKI Damian Piotr

21

18

KUBIAK Edyta

2

19

SZYNAKA Paulina Anna

2

20

WARCIKOWSKA Katarzyna Anna

0

21

POKRYFKA Paweł Przemysław

0

22

SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria

0

23

PAPROCKA Małgorzata

2

24

DUDA Gabriela Teresa

0

25

TRELA Zuzanna Dominika

2

26

SUGIER Sylwia Katarzyna

0

27

ZBLEWSKA Maria Joanna

0

28

LIPSKI Przemysław Emil

2

Razem

92

Lista nr 5

Liczba głosów ważnych oddanych na listę KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

463

1

NOWACKA Barbara Anna

134

2

PLOCKE Kazimierz Florian

9

3

KONWIŃSKI Zbigniew Marek

2

4

KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna

22

5

BONNA Leszek Jacek

2

6

AZIEWICZ Tadeusz

4

7

FURGO Grzegorz Witold

3

8

SZUMEŁDA Radomir

11

9

KWIECIEŃ Janina

242

10

WAWROWSKA Danuta Krystyna

2

11

SZLAS Rafał Bogusław

4

12

DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław

2

13

ŁUCZYCKA Krystyna

0

14

DOMOZYCH Marika

1

15

STRUK Andrzej Franciszek

7

16

SZCZYGIEŁ Karolina Justyna

3

17

MIELEWCZYK Iwona Teresa

1

18

SZROEDER Jaromir Jacek

2

19

KALINOWSKA Jolanta Maria

0

20

WOJTUNIK Anna Monika

2

21

SINGER Elżbieta

0

22

RYCKIEWICZ Iwona Maria

1

23

BONDARENKO Adam

1

24

NAMYŚLAK Hubert Konrad

0

25

SOPYŁŁO Tomasz Szczepan

0

26

SKÓRZYBÓT Igor

1

27

WITTBRODT Piotr Witold

6

28

DĄBKOWSKI Marek Artur

1

Razem

463

Czytany 175 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 październik 2019 08:50
Aleksander Kostuch

Redaktor Naczelny portalu "Szwajcaria-Kaszubska.pl".

Zapraszam do eksploracji, a potem do współredagowania...

Strona: www.szwajcaria-kaszubska.pl

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel ** Janta Dziemiany
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl