Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

niedziela, 13 październik 2019 00:00

Kandydaci DO SEJMU - WYBORY 2019 na dzień 13 października 2019 r.

Autor:  kbw.gov.pl
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
WYBORY DO SEJMU I SENATU 2019 ogłoszone na 13 października 2019 WYBORY DO SEJMU I SENATU 2019 ogłoszone na 13 października 2019

Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Każdy z nas widzi wywieszone plakaty z twarzami, zachęcającymi do głosowania. Cześć osób ma więcej plakatów, część mniej. Dobrze byłoby jednak zaznajomić się kto i z jekiej listy kandyduje. Przyjść już przygotowanym do wyborów.

Informacja na temat kandydatów i ich miejsca jest z dnia 27.09.2019, więc w szczegółach przez kolejne 14 dni może to się jeszcze do wyborów zmienić. Ktoś może np. zrezygnować i zostać sreślonym.

 

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 26

część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk

 

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. BIERNACKI Marek
2. TOCZEK Marek Jerzy
3. SZATKOWSKI Radosław Jan
4. ELZANOWSKI Czesław Andrzej
5. TKACZYK Jerzy Andrzej
6. LESNER Łukasz Jan
7. MASZLUCH Mirosław Józef
8. GRUCHAŁA Michał Rajmund
9. GNIAZDOWSKA Elżbieta
10. BUJANOWICZ Krzysztof Robert
11. PRUSZAK Krzysztof Ludwik
12. SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria
13. ZAWADZKI Leszek Andrzej
14. MIKOŁAJCZYK Anna
15. KELIŃSKI Tadeusz
16. MARKOWSKA Irena Maria
17. ZARZECKI Krzysztof Józef
18. ZIELIŃSKA Danuta
19. LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika
20. KAMROWSKA Marta Karolina
21. KONCZANIN Bogusława
22. KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej
23. PIANKOWSKA Bożena Barbara
24. KACZMAREK Jacek Piotr
25. PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław
26. DORNIAK Krystyna Stefania
27. KUPCEWICZ Janusz Bogdan
28. MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek

Lista nr 2 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. HORAŁA Marcin Michał
2. MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj
3. MÜLLER Piotr Józef
4. ŚNIADEK Janusz
5. ZWIERCAN Małgorzata Grażyna
6. ZARUDZKI Ryszard Janusz
7. SROKA Magdalena Joanna
8. ŁUCZYK Mariusz Wojciech
9. KARCZEWSKI Piotr Mariusz
10. DAMBEK Roman Witold
11. TREDER Adam
12. DREWA Marcin Paweł
13. WETTA Krzysztof Adam
14. MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna
15. STOLARCZYK Paweł
16. LEYK Andrzej
17. BUNIOWSKA Wiesława Barbara
18. LIS Anna
19. BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga
20. KUŻOWNIK Jan
21. BIROSZ Mariusz Krzysztof
22. TOBOLSKA Monika
23. WAŃTUCHOWICZ Anna Marta
24. BYSTRON Andrzej Grzegorz
25. KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna
26. KURZELEWSKA Arleta
27. KOWALSKI Michał Bartosz
28. KLAWITER Kazimierz

Lista nr 3 - KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. SENYSZYN Joanna
2. RUTKA Marek Andrzej
3. HASKA Karolina
4. ŁUKASZEWICZ Anna Beata
5. LUBIEWSKI Adam Marek
6. SZUBIŃSKA Bożena Leokadia
7. PONULAK Jan Stanisław
8. KUTWA Marzena
9. WIRKUS Katarzyna Gabriela
10. LAMPART Jacek Heliodor
11. GAJEWSKA Beata Krystyna
12. KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt
13. ŻYNIS Jakub Mikołaj
14. KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz
15. JAROSZ Maciej
16. STENCEL Beata Krystyna
17. KOWALEWSKI Michał Stanisław
18. MARCIAK Rafał Marcin
19. ZAJĄCZKOWSKA Anna
20. CZUBALA Grażyna Teresa
21. LAMENTOWICZ Wojciech
22. SZCZOTKOWSKI Andrzej
23. DRYWA Magdalena Karolina
24. WEKWERT Paweł Władysław
25. STRZELECKA Magdalena Jadwiga
26. SŁUPECKI Jacek Ignacy
27. NOWAK Dominika Wirginia
28. STRZELCZYK Marcin Tomasz

Lista nr 4 - KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. DZIAMBOR Artur Erwin
2. KOZIEŁ Andrzej Mirosław
3. WAŁDOCH Marcin Piotr
4. KŁECZEK Tomasz Jan
5. LOTKOWSKI Adam
6. TRUSZKOWSKI Michał Maciej
7. SZYMCZAK Wiesława Helena
8. GRYŃ Jarosław
9. STUPKIEWICZ Magdalena
10. BRUC Piotr Sławomir
11. ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof
12. WIECZOREK Łukasz Dariusz
13. SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka
14. GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech
15. DYSZER Michał
16. KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor
17. JARZĘBIŃSKI Damian Piotr
18. KUBIAK Edyta
19. SZYNAKA Paulina Anna
20. WARCIKOWSKA Katarzyna Anna
21. POKRYFKA Paweł Przemysław
22. SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria
23. PAPROCKA Małgorzata
24. DUDA Gabriela Teresa
25. TRELA Zuzanna Dominika
26. SUGIER Sylwia Katarzyna
27. ZBLEWSKA Maria Joanna
28. LIPSKI Przemysław Emil

Lista nr 5 - KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. NOWACKA Barbara Anna
2. PLOCKE Kazimierz Florian
3. KONWIŃSKI Zbigniew Marek
4. KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna
5. BONNA Leszek Jacek
6. AZIEWICZ Tadeusz
7. FURGO Grzegorz Witold
8. SZUMEŁDA Radomir
9. KWIECIEŃ Janina
10. WAWROWSKA Danuta Krystyna
11. SZLAS Rafał Bogusław
12. DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław
13. ŁUCZYCKA Krystyna
14. DOMOZYCH Marika
15. STRUK Andrzej Franciszek
16. SZCZYGIEŁ Karolina Justyna
17. MIELEWCZYK Iwona Teresa
18. SZROEDER Jaromir Jacek
19. KALINOWSKA Jolanta Maria
20. WOJTUNIK Anna Monika
21. SINGER Elżbieta
22. RYCKIEWICZ Iwona Maria
23. BONDARENKO Adam
24. NAMYŚLAK Hubert Konrad
25. SOPYŁŁO Tomasz Szczepan
26. SKÓRZYBÓT Igor
27. WITTBRODT Piotr Witold
28. DĄBKOWSKI Marek Artur

 

źródło: https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/kandydaci/sejm/26

Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 wrzesień 2019 09:43

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 269 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl