Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

czwartek, 11 kwiecień 2019 10:40

Zawody w tenisie stołowym w dniu 5.04.2019 r. w Szkole Podstawowej w Miechucinie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

WYNIKI końcowe

 

 

         

po III Powiatowych Turniejach Klasyfikacyjnych

w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

SKRZAT - dziewczęta

Miechucino, styczeń - kwiecień 2019 r.

         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Formela

Julia

UKS Remus Miechucino

150

2

Ulenberg

Amelia

SP Borcz

136

3

Dorobek

Nela

SP Borcz

131

4

Szramka

Sara

LUKS Panda Sierakowice

124

5

Ekman

Eliza

UKS Remus Miechucino

87

6

Zblewska

Oliwia

SP Sulęczyno

47

7

Wolska

Andżelika

LUKS Panda Sierakowice

38

         

SKRZT - chłopcy

 
         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Formela

Oliwier

UKS Remus Miechucino

147

2

Sadowski

Daniel

UKS Lis Sierakowice

138

3

Walkusz

Jakub

SP nr 2 Sierakowice

130

4

Kalkowski

Jakub

SP Wilanowo

123

5

Pipka

Ksawery

UKS Debel Pomieczyno

118

6

Drywa

Adrian

UKS Remus Miechucino

113

7

Krzebietke

Hubert

UKS Remus Miechucino

92

8

Skrzypkowski

Patryk

SP nr 2 Sierakowice

77

         
 

ŻAK - dziewczęta

 
         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Szczygieł

Aleksandra

SP Borcz

144

2

Myszk

Alicja

SP Kamienica Szklachecka

131

3

Marszewska

Maja

SP Borcz

129

4

Dymek

Faustyna

SP Borcz

127

5

Cirocka

Lilianna

SP Borcz

125

6

Kryszewska

Julia

SP Borcz

111

7

Domaradzka

Lena

SP Borcz

110

8

Brzeska

Agata

SP Łyśniewo

109

         

ŻAK - chłopcy

 
         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Kulas

Krzysztof

LUKS PANDA Sierakowice

150

2

Formela

Oliwier

UKS Remus Miechucino

141

3

Formela

Dawid

UKS Remus Miechucino

132

4

Gołaszewski

Igor

SP Borcz

124

5

Dymek

Denis

SP Borcz

116

6

Bulczak

Dominik

SP Łysniewo

115

7

Drewa

Marcel

SP Borcz

114

8

Kalkowski

Krystian

SP Wilanowo

96

         

MŁODZIK - dziewczęta

 
         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Felskowska

Agata

UKS Remus Miechucino

150

2

Felskowska

Jagoda

UKS Remus Miechucino

141

3

Drywa

Wiktoria

UKS Remus Miechucino

132

4

Gańska

Joanna

SP Łysniewo

127

5

Kurs

Kornelia

UKS Remus Miechucino

121

6

Kreft

Monika

SP Wilanowo

105

7

Niewińska

Julia

UKS Debel Pomieczynie

104

8

Kalkowska

Kornelia

SP Wilanowo

101

         
 

MŁODZIk - chłopcy

 
         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Cyperski

Dawid

Luks Panda Sierakowice

150

2

Woźniak

Błażej

SP Łyśniewo

138

3

Brzeski

Artur

SP Łyśniewo

131

4

Niewiński

Oskar

UKS DEBEL Pomieczyno

127

5

Chrzęściewski

Kamil

SP Wilanowo

124

6-7

Trepczyk

Maksymilian

UKS REMUS Miechucino

111

 

Kulasiewicz

Tomasz

ZKiW Kamienica Szlachecka

111

8

Ulenberg

Oliwier

SP Borcz

109

         

KADET - dziewczęta

         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Felskowska

Martyna

UKS Remus Miechucino

147

2

Felskowska

Agata

UKS Remus Miechucino

144

3

Felskowska

Jagoda

UKS Remus Miechucino

132

4

Drywa

Wiktoria

UKS Remus Miechucino

127

5

Kurs

Kornelia

UKS Remus Miechucino

116

6-7

Gruchała Węsierska

Emilia

SP Borcz

105

 

Ropela

Zuzanna

UKS Remus Miechucino

105

8

Szczygieł

Aleksandra

SP Borcz

102

         
         

KADET - chłopcy

         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Hebel

Jakub

UKS Remus Miechucino

141

2

Głodowski

Wiktor

UKS Remus Miechucino

137

3

Leszczyński

Adrian

UKS LIS Sierakowice

127

4

Kąkol

Hubert

SP Szopa

121

5

Wilczewski

Dominik

SP Wilanowo

115

6

Ropela

Adrian

Szopa

106

7

Dawidowski

Piotr

UKS LIS Sierakowice

104

8

Krzebietke

Kacper

UKS Remus Miechucino

97

LICZBA STARTUJĄCYCH ZAWODNIKÓW

Lp.

 

Dzieweczęta

Chłopcy

RAZEM

1

SKRZAT

7

10

17

2

ŻAK

21

38

59

3

MŁODZIK

17

40

57

4

KADET

33

60

93

Razem;

78

148

226

         
         
         

SZKOŁY/KLUBY STARTUJĄCE W ZAWODACH

SZKOŁY PODSTAWOWE

 
         

1

BORCZ

     

2

ŁYŚNIEWO

     

3

MIRACHOWO

     

4

SZOPA

     

5

WILANOWO

     

6

ZAŁAKOWO

     

7

KAMIENICA SZLACHECKA

 

8

SP nr 2 SIERAKOWICE

   

9

SP SULĘCZYNO

   
         
         

UCZNIOWSKIE KLUBY SPORTOWE

 

1

UKS DEBEL POMIECZYNO

 

2

LUKS PANDA SIERAKOWICE

 

3

UKS LIS SIERAKOWICE

   

4

UKS REMUS MIECHUCINO

 

„ŚWIĘTO TENISA STOŁOWEGO W POWIECIE KARTUSKIM”

  1. W pierwszej części podsumowano rywalizację w kategoriach, skrzat, żak, młodzik, kadet. Wyróżniono najlepszych tenisistów, medalami, pucharami i dyplomami, również najlepsze szkoły, kluby sportowe otrzymały pamiątkowe puchary.
  2. Rozegrano łącznie 12 turniejów w których udział wzięło ponad 200 dziewcząt i chłopców z 13 szkół i klubów sportowych
  3. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Chmielno Michał Melibruda i Starosta Kartuski Bogdan Łapa
  4. Organizatorami turniejów tenisowych była Szkoła Podstawowa w Miechucinie, Gminny Ośrodek Kultury Sportu Rekreacji w Chmielnie i UKS Remus Miechucino.
  5. Nauczycielom, trenerom, opiekunom wręczono pamiątkowe medale i statuetki

- mija 20 lat od zorganizowania pierwszego turnieju klasyfikacyjnego w GOKSiR w Chmielnie.

W TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY CHMIELNO

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

w skrzatach: Julia Formela i Oliwier Formela w UKS Remus Miechucino

w żaczkach, Anna Draws z Borcza, i Łukasz Leik z Łyśniewa

w młodzikach, Agata Felskowska z UKS Remus Miechucino i Adrian Sypion z UKS Debel Pomieczyno w grupie kadetów, Sandra Stolc z UKS Remus Miechucino i Dominik Klamrowski z SP w Szopie

Czytany 274 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 kwiecień 2019 11:05
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 338 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl