Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

piątek, 07 grudzień 2018 02:37

Podsumowanie konkursu plastycznego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie

Autor:  Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Drzeżdżona w Chmielnie.
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Podsumowanie konkursu plastycznego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie Podsumowanie konkursu plastycznego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie

       W dniu 30 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie odbyło się podsumowanie IV Gminnego Konkursu Plastycznego „MÓJ MIŚ Z UKOCHANEJ BAJKI ”. Celem konkursu było włączenie się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, stworzenie przez dzieci prac plastycznych inspirowanych tematyką konkursu oraz rozwijanie ich wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Drzeżdżona w Chmielnie.

Komisja w składzie:

Krystyna Malek – Przewodnicząca

Maria Leszczyńska – członek

Natalia Kąkol – członek

Wanda Szczęsna – członek

po wnikliwej ocenie wyłoniła spośród 89 prac dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych gminy Chmielno następujących zwycięzców:

w kategorii dzieci 3-4 latki:

I miejsce Gabriela Witka – Szkoła Podstawowa w Reskowie

I miejsce Anna Wiśniewska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce Liliana Zarach - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

I miejsce Tymoteusz Grzenia - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie      

I miejsce Mateusz Szreder – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

II miejsce Dominika Reclaf - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce Brunon Gruszkiewicz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce Marcel Stencel - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II Damian Leman - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

II miejsce Liwia Drywa – Szkoła Podstawowa w Reskowie

II miejsce Hubert Skrzypkowski - Szkoła Podstawowa w Reskowie

III miejsce Maria Syldatk - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

III miejsce Kornelia Magulska – Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny w Maksie

III miejsce Dawid Sobisz – Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny w Maksie

III miejsce Jan Czaja - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie      

III miejsce Alex Dejk - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie      

III miejsce Maria Jarosławska – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce Agnieszka Onoszko - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce Małgorzata Adamek-Stencel - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce Urszula Maćków - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce Judyta Andryskowska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

III miejsce Lena Gruchała - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

Wyróżnienia:

 

Laura Leman– Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

 

Marianna Formela – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

 

Alicja Marcińska - Szkoła Podstawowa w Reskowie

 

Kornelia Hinca– Szkoła Podstawowa w Reskowie

 

Rafał Leman – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Igor Sznaza – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Marcel Brzeziński – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Kacper Metza – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Jakub Gołąbek – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Maksymilian Czaja – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Adam Podbielski – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Aleksander Wesołowski – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Lena Kuchta – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

 

Blanka Walaszek – Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

Szymon Leszk - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

Lena Okrój - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

Joanna Wąs - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

 

 

w kategorii dzieci 5-6 latki:

I miejsce Kamil Szymichowski – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

I miejsce Antonina Szmidt – Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny w Maksie

I miejsce Sebastian Romski – Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny w Maksie

I miejsce Natalia Metza – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

I miejsce Kamil Gruchała - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

I miejsce Marysia Kmita - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie  

II miejsce Matylda Grzegowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

II miejsce Lilianna Kuriluk - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

II miejsce Kornelia Warmowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie                

II miejsce Iza Rybakowska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie                

II miejsce Kacper Biernat - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie                

II miejsce Konrad Nowak - Szkoła Podstawowa w Reskowie

II miejsce Julia Kierznikiewicz – Szkoła Podstawowa w Reskowie

II miejsce Weronika Dzienisz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce Miłosz Leman - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

II miejsce Paweł Ropella - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu                      

III miejsce Fabian Malek -– Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny

III miejsce Lena Walkusz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie  

III miejsce Staś Gruszkiewicz - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie  

III miejsce Nikodem Kotłowski – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

III miejsce Oskar Kowalkowski – Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny w Maksie

III miejsce Liliana Walkusz - Szkoła Podstawowa w Reskowie

III miejsce Edyta Pryczkowska - Szkoła Podstawowa w Reskowie

III miejsce Nina Wiśniewska - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

III miejsce Tymoteusz Kitowski - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

III miejsce Julianna Pioch - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

III miejsce Damian Piask - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

 

Wyróżnienia:

Aleksander Byczkowski – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Nikodem Osowski - Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Leila Grzenia – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Daria Socha – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Martyna Jarosławska – Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina” w Chmielnie

Nikola Brzeska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Zuzanna Wenta - Szkoła Podstawowa w Reskowie

Kacper Kostuch – Szkoła Podstawowa w Reskowie

Martyna Górska - Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny

Jan Kitowski - Szkoła Podstawowa w Chmielnie Oddział Przedszkolny

Katarzyna Roszkowska– Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Julia Szałkowska - Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Krzysztof Reuter – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Mikołaj Wiśniewski – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Patryk Seewald – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Fabian Marszałkowski - Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Edyta Gruchała – Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Paulina Skierka - Szkoła Podstawowa w Miechucinie

Blanka Rutkowska - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

Robert Rumel-Czarnowski – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

Aleksandra Langa – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

Marcel Pawelczyk – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

Jakub Cerowski - Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział w Garczu

Wszystkie prace nagrodzone prezentowane są na wystawie w bibliotece.


Czytany 542 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 02:43

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel Szymbark
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl