Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:myśliciel | mëslëcél (sł. Eugenisz Gołąbek)
środa, 28 marzec 2018 20:08

Budowa w Chmielnie ptasiego osiedla

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Budowa w Chmielnie ptasiego osiedla Budowa w Chmielnie ptasiego osiedla GOK Chmielno

Pierwszy etap budowania w Chmielnie ptasiego osiedla za nami! Przy pomocy strażaków z OSP Chmielno panów Adama Klinkosz i Andrzeja Hinc z udziałem dzieci z Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina w Chmielnie oraz uczniów z ZS w Chmielnie z nauczyciem od przyrody Stanisław Klimowicz i dyrektor Edyta Klasa, zawiesiliśmy domki dla ptaszków, które dzieci budowały podczas zimowych ferii w Domu Kultury w Chmielnie na zajęciach prowadzonych przez pana Tadeusza Makowskiego i Pawła Kluwa z GOKSiR Chmielno.

Pozostałe budki lęgowe (w naturalnym kolorze drewna) wieszamy w zacisznych zakątkach Chmielna. Nasze budki będzie można zauważyć nad barzegami Jeziora Kłodno i Białe. Dziękujemy też Ribena - Delikatesy oraz panu Radnemu Zygmuntowi Jażdżewskiemu za przekazanie nam drewna do budowy domków dla ptaków, a w szczególności dziękujemy panu Tadeuszowi Makowskiemu

Czytany 1355 razy
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl