Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:łochynia | łochina (sł. Eugenisz Gołąbek)
sobota, 08 lipiec 2017 00:00

Fotograficzna Gra Miejska w Żukowie

Autor:  nadesłane
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Fotograficzna Gra Miejska w Żukowie Fotograficzna Gra Miejska w Żukowie

Gra przeznaczona jest ona zarówno dla turystów, chcących w alternatywny sposób poznawać Żukowo, jak też mieszkańców i całych rodzin, które chciałby w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas i odkryć inne oblicze swojego miasteczka. Uczestnicy poznają historię miasta, postaci z nim związane, architekturę, jego walory turystyczne. Ulice miasta stają się wtedy planszą gry, a zespoły uczestniczą w rozwiązywaniu zagadek nie tylko fotograficznych.

Drużyny rywalizują na ulicach miasta, starają się wykonać postawione przed nimi zadania w jak najkrótszym czasie. Liczą się: szybkość, trafność, wiedza, kojarzenie faktów, spostrzegawczość, praca zespołowa i orientacja w terenie. Celem gry jest rozwiązanie trzech typów zagadek: sfotografowanie miejsc/przedmiotów, zaznaczenie wskazanych punktów na mapie i zebranie naklejek ze wskazanych miejsc. Wygrywa ta drużyna, która trafnie rozwiąże wszystkie zagadki i jako pierwsza zgłosi się na linii mety.

W grze może wziąć udział od 2 do 6 drużyn składających się z 2 do 4 graczy (czyli maksymalnie 24 osoby) w wieku od 10 lat - w każdej drużynie powinna się znaleźć co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Czas rozgrywki: od 1,5 - 3 godzin. Miejsce rozgrywki: miasto Żukowo.

Chęć udziału należy zgłosić mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 058-685-83-68 do dnia 5 lipca 2017 r. do godz.15:00

Czytany 1883 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 sierpień 2017 08:31

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Hotel ** Janta Dziemiany
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl