Baza ogłoszeń

Baza ogłoszeń: Baza noclegowa, Baza kulinarna, Rzemiosło i rękodzieło oraz Baza placów zabaw. Obiekty na terenie Szwajcarii Kaszubskiej.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:krzesło | stółk (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"

Cena od: 100,00 zł
Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD JEZIORKIEM"

Liczba pokoi/miejsc: 3
Miejscowość: Lampa
Adres: Lampa 73
Strona WWW: agroturystykakaszuby.com.pl/
Wyposażenie/atrakcje:
Parking
Ogród
WC
Ognisko/Grill

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Jeziorkiem" działa z powodzeniem od 1998 roku. Nasza agroturystyka położona jest w miejscowości Lampa obok Chmielna – dużej kaszubskiej wsi turystyczno-letniskowej. Kaszubski Park Krajobrazowy, na terenie którego prowadzimy naszą turystyczną działalność to przepiękne miejsce. Lasy, jeziora i bajkowe krajobrazy – ukoją spragnione ciszy i spokoju dusze. Jeżeli myślicie Państwo o wypoczynku na łonie przyrody, wśród śpiewu ptaków, wędkowania, kajakowych i pieszych wędrówek – to Agroturystyka "Nad jeziorkiem" właśnie to Wam zapewni.

W naszym gospodarstwie mamy trzy niezależne mieszkania wczasowe z osobnymi wejściami, dwa 6-osobowe i jedno 4-osobowe. W każdym mieszkaniu jest salon z kominkiem, wyposażony aneks kuchenny, 2 sypialnie i łazienka. Jest też telewizor i radio.

Na dużym terenie wokół gospodarstwa jest prywatny, zarybiony staw (pow. 1ha) z łódką i rowerem wodnym, gdzie można wędkować bez opłat. W odległości 200m znajduje się nasz pomost nad brzegiem Jeziora Raduńskiego Dolnego. Tutaj należy wykupić zezwolenie wędkarskie (Młyn w Chmielonku - 1,2km). Wypożyczamy naszym gościom 2 kajaki, rower wodny i łódź wiosłową w cenie pobytu. Mamy swoje zwierzęta - konie, krowy, kury, gęsi, kaczki, indyki, owce, świnie i inne. Można u nas dostać świeże mleko, jajka i przejechać się bryczką. Oczywiście można też zabrać ze sobą swojego zwierzaka. Jest też miejsce na zaparkowanie samochodu. Udostępniamy boisko do siatkówki, kosz do koszykówki, stół do tenisa stołowego, ringo raz frisbie. Działa tutaj darmowy internet bezprzewodowy WiFi.

Kontakt

Osoba do kontaktu: Elżbieta i Mirosław Luboccy
Telefon: 58-684-26-67 696-695-459
E-mail: lampa73lampa73@wp.pl

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Akademia Kaszubska

szwajcaria-kaszubska.pl