Społeczność

Kaszuby - (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to kraina historyczna w Polsce, będąca częścią Pomorza, którą zamieszkują Kaszubi, Tutaj prezentujemy historie ludzi związanych z regionem Kaszub.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:damski | damsczi (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 26 czerwiec 2020 14:01

Zespół muzyczny Full House - zagramy na Twoim weselu

Autor: 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespół muzyczny Full House - zagramy na Twoim weselu


O nas
Instrumenty:

    akordeon
    altówka
    flet
    gitara basowa
    gitara elektryczna
    keyboard/organy
    klarnet
    kontrabas
    perkusja
    pianino
    saksofon
    skrzypce
    trąbka
    wiolonczela

Oferta:

    gramy na żywo
    obsługa konferansjerska
    prowadzimy zabawy
    mówimy po angielsku
    mówimy po niemiecku
    efekty świetlne
    granie na błogosławieństwie
    płyta DEMO audio
    płyta DEMO video

W składzie:

    wokalistka
    wokalista
    Liczba osób: 6

Działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 300 koncertów, w trakcie których, nabywając bezcenne doświadczenie, nauczyliśmy się doskonale komunikować z publicznością.

Opracowaliśmy opcje programowe, które realizujemy wymiennie, w zależności od rodzaju zlecenia. W trakcie przygotowań do występu poznajemy oczekiwania klienta, na tej podstawie ustalając przebieg imprezy. Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie.

Zespół tworzy sześciu muzyków. Istnieje jednak możliwość modyfikacji instrumentarium, w zależności od potrzeb. Możemy zapewnić pełny skład instrumentalny z dwoma wokalami, akordeonem, gitarą elektryczną, gitarą basową, skrzypcami oraz perkusją. Wielkość składu można dostosować do ilości zaproszonych gości, wielkości lokalu oraz warunków akustycznych.

Każdy członek zespołu jest zawodowym muzykiem, posiadającym wyższe wykształcenie artystyczne. Niezliczona ilość wspólnych występów oraz setki godzin spędzonych w salach prób przekładają się na wysoką jakość prezentowanej muzyki. Członkowie zespołu są dobrze zgrani i cenieni na rynku muzycznym. Poza grą w zespole każdy z nich prowadzi własne, równolegle rozwijane autorskie projekty artystyczne.

W repertuarze znajdą Państwo utwory zróżnicowane stylistycznie i gatunkowo (pop, rock, covery klubowe, muzykę instrumentalną, standardy jazzowe, a nawet muzykę ludową różnych krajów). Ciekawie prezentują się autorskie aranżacje najnowszych przebojów, wykonywane nie tylko w języku polskim, ale także angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. Wykonywany repertuar ustalamy na podstawie zaleceń klienta. Nasze zadanie polega na dobraniu utworów tak, aby każdy znalazł swoją ulubioną piosenkę i dobrze się bawił. Stale aktualizujemy listę utworów, nieustannie śledząc najnowsze trendy muzyczne.

Wiemy, jak ważne znaczenie ma dla zespołu wygląd, dlatego niezależnie od rodzaju obsługiwanej imprezy, zawsze jesteśmy elegancko ubrani. Naszą grupę tworzą młodzi, energiczni i uśmiechnięci ludzie, których cechuje nienaganne zachowanie oraz wysoka kultura osobista. Zespół jest uwielbiany przez publiczność.

Osobom, które poszukują innych usługodawców chętnie polecimy fotografów i operatorów kamer, z którymi mieliśmy okazje współpracować. Wielu klientów – w tym par młodych, właścicieli klubów i restauracji – wybrało nie tylko nas, lecz także proponowane firmy.

Ciekawy skład wykonawczy, interesujące aranżacje oraz wysokiej klasy muzycy wprowadzają na rynek nową, niedoścignioną jakość. Jakość zarezerwowaną wyłącznie dla zespołu Full House. Wybierz nas i usłysz różnicę. Zachęcamy do współpracy!

Czytany 252 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Jejmościna & Spa
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl