Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:hrabia | graf, grôf, grafa (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 02 październik 2020 17:38

Cartusia 1923 Kartuzy i Energa SA razem na kolejny sezon!

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Energa Grupa Orlen Energa Grupa Orlen
Miło nam poinformować, iż kolejny już sezon sponsorem głównym GKS Cartusia 1923 Kartuzy została Energa Grupa Orlen. Podpisana we wrześniu 2020 roku umowa obejmować będzie cały sezon 2020/2021.
 
Energa Grupa Orlen jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność Grupy obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem. Grupa dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości ok. 191 tys. km. Podmiotem dominującym w Energa Grupa Orlen jest Energa SA z siedzibą w Gdańsku. Jej akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2013 roku. Wchodzą w skład indeksu największych polskich spółek giełdowych (WIG 30) oraz w skład indeksów spółek odpowiedzialnych społecznie: RESPECT Index i FTSE4Good Emerging.
 
Energa Grupa Orlen aktywnie angażuje się we wsparcie w różnego rodzaju inicjatyw a działania sponsoringowe podejmowane są w takich obszarach jak działalność klubów sportowych, przedsięwzięcia sportowe i kulturalne, nauka i szkolnictwo, inicjatywy proekologiczne, oraz akcje społeczne. Co więcej, Energa Grupa Orlen jako spółka społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę zwraca też na pielęgnację i wspieranie małych, lokalnych wspólnot. GKS Cartusia 1923 Kartuzy skupiając się na rozwoju młodych sportowców i promocji zdrowego trybu życia, aktywnie integruje mieszkańców nie tylko Kartuz, stolicy Kaszub, ale też okolicznych miejscowości. Dlatego też nie tylko duże marki jak np. Lechia Gdańsk, ale też małe kluby znajdują się pod opieką Energa Grupa Orlen.
 
 
Dziękujemy za zaufanie w kolejnym już roku, którego postaramy się nie stracić.
Czytany 413 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 październik 2020 19:15

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Ośrodek Wypoczynkowy KREFTA
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl