Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

poniedziałek, 22 październik 2018 06:10

Wyniki w wyborach samorządowych 2018 - gm. Chmielno, do Rady Gminy

Autor: 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Państwowa Komisja Wyborcza Państwowa Komisja Wyborcza pkw.gov.pl

Chmielno

3. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

KLIMOWICZ Stanisław - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

189

2

ZWARA Katarzyna Natalia - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

82

4. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

GIZELA Elżbieta Maria - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92

2

WITKA Jerzy Zbigniew - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

153

3

FALBA-LEWANDOWSKA Barbara Elżbieta - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

67

4

RACHWALSKI Ryszard - KWW RAZEM DLA GMINY

17

5. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

BUGALSKI Mirosław Andrzej - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67

2

CHABOWSKA Alicja Agnieszka - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

89

3

RADAJAK Barbara - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

65

4

CZAJA Andrzej Jan - KWW RAZEM DLA GMINY

98

13. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

BALEWSKI Kamil Piotr - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

33

2

PELLOWSKI Tomasz Leon - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

17

3

SIENIEK Henryk Adam - KWW RAZEM DLA GMINY

59

4

KREFTA Marek Brunon - KWW MAREK KREFTA

86

15. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

GIZELA Ewa Krystyna - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

94

2

BYCZKOWSKI Rafał Marek - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

126

Miechucino

6. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

KOMKOWSKI Jerzy - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

118

2

KREFT Józef Konrad - KWW RAZEM DLA GMINY

79

10. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

GOJTOWSKI Eugeniusz Antoni - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106

2

DRADRACH Maria Teresa - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

123

3

PTACH Danuta - KWW RAZEM DLA GMINY

40

11. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

KĄKOL Krzysztof - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85

2

HINCA Zygmunt Wiktor - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

91

3

LEWNA Andrzej Ryszard - KWW RAZEM DLA GMINY

87

14. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

SKRZYPKOWSKA Katarzyna - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26

2

GADZEWSKI Ryszard Grzegorz - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

118

3

KLAMROWSKI Sebastian Andrzej - KWW RAZEM DLA GMINY

40

12.Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

FELSKOWSKI Kamil Marek - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34

2

JANCZYK Jan Władysław - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

51

3

WITOS Jarosław - KWW RAZEM DLA GMINY

54

Borzestowo

1. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

DUSSA-KOWALEWSKA Renata Teresa - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94

2

CIROCKI Brunon - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

164

Garcz

7. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

KRAUSE Rajmund - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19

2

ROPELA Andrzej Mirosław - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

83

3

BIGUS Ewa Elżbieta - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

48

4

KITOWSKI Jacek Roman - KWW RAZEM DLA GMINY

63

8. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

FORMELLA Eugeniusz Adam - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26

2

SELA Lucyna Teresa - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

63

3

BOGDAŃSKA-BÓLL Ewa Elżbieta - KWW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

47

4

KWIDZIŃSKI Krzysztof - KWW RAZEM DLA GMINY

30

5

HENNIG Andrzej Jan - KWW SAMORZĄDNE KASZUBY

98

9. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

RACKI Bartłomiej Marcin - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11

2

GOŁĄBEK Adam Marcin - KWW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

113

3

LEMAN Marcin Jan - KWW RAZEM DLA GMINY

75

Czytany 172 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 04 listopad 2018 12:30
Administrator

Redakcja

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl