Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:kamuflaż | kamùflôż (sł. Eugenisz Gołąbek)
czwartek, 23 sierpień 2018 18:20

Kaszubka w walce o tytul Miss Earth Poland 2018

Autor:  Practum Consulting
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Agnieszka Choszcz Agnieszka Choszcz

Agnieszka Choszcz, 21-latka z Kaszub, zawalczy o tytul Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najwazniejszych miedzynarodowych konkursow pieknosci na swiecie.

Kaszubka znalazla sie wsrod 14 kandydatek do korony wybranych z 1500 zgloszonych Polek z calego kraju. Finalowa gala odbedzie sie 6 wrzesnia 2018 roku w warszawskim Teatrze Capitol. Obecnie na Agnieszke mozna glosowac na stronie Miss Earth Poland na Facebooku, gdzie w ramach konkursu wybierana jest Miss Internetu.

 

- Miss Earth to wyjątkowy konkurs, którego wiodącym celem jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Jednocześnie nieobce są nam też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym. Nie bez powodu przyświeca nam motto „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”. Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku. Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w finale Miss Earth, w którym zmierzą się najpiękniejsze kobiety z całego świata ­- mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.

­Pochodząca z Linii Agnieszka Choszcz ma 172 cm wzrostu. Uwielbia grać na saksofonie i w piłkę nożną. Jeśli to jej przypadnie korona Miss Earth Poland 2018, to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie na Filipinach, który odbędzie się już w listopadzie. Oprócz tytułu głównego w finale przyznawane są również Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną Miss Bikini, Miss Publiczności, a także Miss Internetu. Głosowanie na ten ostatni tytuł trwa obecnie na profilu konkursu na Facebooku. Aby oddać głos na Agnieszkę, należy polubić, skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem: https://www.facebook.com/MissEarthPoland/videos/435921036921646/. Organizatorami polskiej edycji wydarzenia są Francys Barraza, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

Więcej na www.missearthpoland.pl.

***

Miss Earth Poland to polska edycja jednego z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie, który odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach. Inicjatywa ma jednocześnie na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, a także pomoc ubogim, stąd jej motto brzmi „Beauties for a cause”, tj. „Piękności z przesłaniem”. Organizatorami wydarzenia w Polsce są Francys Barraza, wielokrotna uczestniczka konkursów piękności, w tym finalistka Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

Czytany 1543 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 sierpień 2018 18:26

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl