Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:łyk | łëk, szlëber (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 11 maj 2018 08:00

Gminny Konkurs Matematyczny

Autor: 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
zdjęcie uczestników zdjęcie uczestników

W dniu 11 maja 2018r.odbył się w naszej szkole XV GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 11 maja 2018r.odbył się w naszej szkole XV GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY POD PATRONATEM WÓJTA GMINY CHMIELNO. Uczestniczyli w nim uczniowie klas VI czterech szkół podstawowych z naszej gminy: Chmielna, Miechucina, Borzestowa i Kożyczkowa. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: II ex aequo PATRYK HENNIG i NICOLE MYSZK, V - MARTA PENKOWSKA. Zespołowo nasi uczniowie zajęli I miejsce. Pierwsze miejsce indywidualnie zajęła Karolina Węsiora z SP w Chmielnie, natomiast III miejsce uczennica SP w Miechucinie Martyna Domaszk. Nagrody ufundował Wójt Gminy Chmielno.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.


Czytany 2757 razy

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Restauracja Kaszubska
( / Baza kulinarna)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl