Czej w przedgódnikù na drzewach lód, tej żniwa jak miód.
W adwencie szadź na drzewie się pokazuje, to rok urodzajny nam zwiastuje.
By ricdatalab.net
ZÉLNÔ
SWIÃTI WÒJKÙ
CZWIÔRTK I STRZODA
SPIÉWTA
WIATER
NA KASZËBSCZI ÔRT
[BIÔŁI I CZÔRNY ÒRZEŁ]
[ARKÓN NA BÔŁCE]
[DIÔBELSCZI KAM]
MÒWA MÒJÔ
Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.