Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 23 listopad 2020 00:00

Cartusia 1923 Kartuzy – Jantar Ustka 3:1

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Cartusia1923 Kartuzy z nowymi koszulkami ze sponsorem strategicznym - Energą Grupą Orlen, które piłkarze założą także podczas sobotniego meczu z Jantarem Ustka. To będzie ostatnie spotkanie w tym roku. Cartusia1923 Kartuzy z nowymi koszulkami ze sponsorem strategicznym - Energą Grupą Orlen, które piłkarze założą także podczas sobotniego meczu z Jantarem Ustka. To będzie ostatnie spotkanie w tym roku.

W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze IV ligowej Cartusii na własnym boisku podejmowali Jantara Ustka. Po bardzo słabej pierwszej połowie, którą goście wygrali 0:1, w drugiej odsłonie na boisku pojawił się już zupełnie inny zespół Cartusii, który strzelając trzy bramki wygrał bardzo ważny dla obu drużyn pojedynek 3:1. Bramki dla Cartusii strzelali Cezary Gawron, Zbyszek Bodzak oraz Igor Grzymkowski.

Na zdjęciu widać nasze nowe koszulki ze sponsorem strategicznym - Energą Grupą Orlen. Co warto zaznaczyć Energa Grupa Orlen już kolejny rok jest sponsorem głównym klubu i to właśnie dzięki ich wsparciu kolejne pokolenia młodych chłopców z Gminy Kartuzy a także okolic mogą tworzyć swoją piłkarską przygodę. 

Energa Grupa Orlen aktywnie angażuje się we wsparcie w różnego rodzaju inicjatyw a działania sponsoringowe podejmowane są w takich obszarach jak działalność klubów sportowych, przedsięwzięcia sportowe i kulturalne, nauka i szkolnictwo, inicjatywy proekologiczne, oraz akcje społeczne. Co więcej, Energa Grupa Orlen jako spółka społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę zwraca też na pielęgnację i wspieranie małych, lokalnych wspólnot. GKS Cartusia 1923 Kartuzy skupiając się na rozwoju młodych sportowców i promocji zdrowego trybu życia, aktywnie integruje mieszkańców nie tylko Kartuz, stolicy Kaszub, ale też okolicznych miejscowości.

 

 

 

Czytany 472 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 listopad 2020 11:39

Media

Artykuły powiązane