Cartusia 1923 Kartuzy II - Amigo Przyjaźń 1:1

Autor:  Cartusia 1923
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Cartusia1923 Kartuzy Cartusia1923 Kartuzy

W niedzielne przedpołudnie swój drugi mecz w rozgrywkach B Klasy rozegrały rezerwy Cartusii 1923 Kartuzy, które na własnym boisku podejmowały Amigo Przyjaźń. Faworytem tego spotkania byli młodzi piłkarze z Kartuz, którzy zgodnie z planem już w 23 minucie meczu objęli prowadzenie.

Strzelcem bramki został Kacper Kobiela. Niestety radość ze strzelenia bramki nie trwała zbyt długo, bo już w 30 minucie meczu goście z Przyjaźni doprowadzili do remisu za sprawą Kacpra Żołnowskiego, który jak się okazało strzałem tym ustalił wynik spotkania na 1:1. ....

W drugiej połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych, ale żadnej z nich nie udało się pokonać już bramkarza rywali. Choć goście po drugiej żółtej kartce Kacpra Kleisy od 86 minuty meczu grali w osłabieniu, to i tak Cartusii nie udało się rozstrzygnąć wyniku na swoją korzyść. Zatem po dwóch spotkaniach niebiesko- biało- czarni zgromadzili 4 pkt., bo w pierwszym meczu pokonali Remusa Mirachowo 4:1.