Wydrukuj tę stronę
środa, 18 październik 2017 11:06

9 listopada wybory do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego

Autor:  Piotr Chistowski
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego

W dniu 9 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach przy ul. 3 Maja 16 A odbędą się wybory członków VI kadencji Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego. Rada jest niezależnym zespołem doradczym dla samorządów. Składa się z 7 osób, które uzyskały największą ilość głosów w tajnych wyborach. Działa w celu poprawy warunków funkcjonowania sektora pozarządowego w naszym powiecie i dba o wzajemne relacje z samorządami.

 

Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarzadowych, nie tylko do wzięcia udziału w głosowaniu, ale przede wszystkim do kandydowania do Rady. Samorząd Powiatu Kartuskiego stara się być otwarty na wszelkie sugestie i potrzeby organizacji pozarządowych. Rada reprezentuje głos organizacji w wielu kwestiach.

Poniżej zamieszczamy instrukcję wzięcia udziału w głosowaniu i kandydowania do Rady. Kandydatów na członków Rady zgłaszają organizacje pozarządowe najpóźniej do dnia 25 października 2017 r. Kandydat przesyłając zgłoszenie zgadza się na upublicznienie krótkiej informacji o sobie na stronach internetowych Powiatu Kartuskiego. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia przesyłane po 25 października br. nie będą przyjmowane. Pytania w sprawie wyborów należy kierować do Wydziału Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi tel. 58 694 82 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Czytany 1722 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 październik 2017 11:11

Artykuły powiązane