Szlaki turystyczne

Znajdziesz tu informacje na temat miejsc, które są ciekawe do odwiedzenia. Prezentacja wizualizacji i zdjęć oraz opisów szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:bateria | bateriô (sł. Eugenisz Gołąbek)
piątek, 25 styczeń 2013 13:55

Dzień Babci i Dziadka w Kożyczkowie

Autor: 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W dniu 21 stycznia miała miejsce w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie bardzo miła uroczystość.

SP Kożyczkowo

W ten mroźny, zimowy dzień uczniowie zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Wcześniej starannie się do tej wizyty przygotowali: narysowali portrety swoich dziadków na wystawę pt. „Moja babcia, mój dziadek”, dzieci klas młodszych wykonywały laurki i upominki.

SP Kożyczkowo

Licznie przybyłych gości powitała pani dyrektor Irena Kitowska, życzenia złożył również wójt Zbigniew Roszkowski. Następnie stosowny program artystyczny przedstawiły dzieci z klas młodszych i zerówek. Składał się on z wierszy i piosenek nawiązujących do Święta Babci i Dziadka. Potem członkowie koła teatralnego i uczniowie starszych klas zaprezentowały jasełka pt: „ Cud Narodzin”.  Po wręczeniu laurek i upominków goście mogli podzielić się wrażeniami i porozmawiać przy kawie.  O to by na stole nie zabrakło pysznych ciast i innych słodkości zadbali rodzice dzieci. Zadowolone wnuczęta miały także okazję, aby oprowadzić dziadków po szkole, pokazać swoje sale lekcyjne oraz inne szkolne zakamarki. Spotkanie upłynęło, niezwykle szybko, w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że nasi goście byli z tej wizyty równie zadowoleni jak zapraszające je wnuczęta.  Na pewno postaramy się, aby podobne spotkanie miało miejsce w przyszłym roku szkolnym.

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo


Czytany 16544 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 styczeń 2013 14:22
GOKSiR Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury w Chmielnie zwany w skrócie GOKSiR

Skomentuj

Komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez redakcję.


Proszę rozwiązać proste zadanie (blokada antyspamowa):

Skocz do:

Polecamy

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 562 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl