Place zabaw

Miejsca na terenie Szwajcarii Kaszubskiej, gdzie każda pociecha znajdzie coś dla siebie.

Please check your setting to get the items or maybe you need to write your K2 items first.

Ze słownika Polsko-Kaszubskiego:komiwojażer | kòmiwòjażer (sł. Eugenisz Gołąbek)
Drukuj

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

Zobacz wszystkie ogłoszenia od CEPR
Centrum Edukacji i Promocji Regionu w SzymbarkuCentrum Edukacji i Promocji Regionu w SzymbarkuCentrum Edukacji i Promocji Regionu w SzymbarkuCentrum Edukacji i Promocji Regionu w SzymbarkuCentrum Edukacji i Promocji Regionu w SzymbarkuCentrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

Miejscowość: Szymbark

Opis

W Szymbarku - w samym sercu kaszubskiej krainy jezior i lasów, u podnóża szczytu Wieżyca z punktem widokowym i wyciągami narciarskimi - mieści się Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Jest to jedno z najbardziej urokliwych i tętniących życiem miejsc na Pojezierzu Kaszubskim. Tutaj będą Państwo mogli wypocząć i zrelaksować się w ciszy i spokoju, korzystając ze wszystkich dobrodziejstw regionu i przygotowanych przez nas dodatkowych atrakcji.

Obiekty znajdujące się na terenie CEPR należą do unikalnych w skali Europy, a może i świata. Część z nich została oficjalnie wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Wśród nich znalazła się Najdłuższa Deska Świata oraz Największy Fortepian Świata. Jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji znajdujących się w Centrum jest Dom do Góry Nogami, cieszący się ogromną popularnością wśród turystów. Duże zainteresowanie, szczególnie ze strony naszych najmłodszych gości wzbudza również Kaszubski Świat Bajek ze swoją wspaniałą multimedialną oprawą i pięknymi eksponatami wykonanymi ręcznie przez rzeźbiarzy z okolic Szymbarka.

Miłośnikom historii szczególnie polecamy odwiedzenie Domu Sybiraka, rekonstrukcję Bunkra „Ptasia Wola” i Pomnika Gryfa Pomorskiego, Domu Harcerza, Muzeum Ciesielnictwa, Dworu Salino, Zagrody Trapera Kaszubskiego z Kanady, Domu Powstańca Polskiego z Adampola, Kościółka św. Rafała Kalinowskiego i Chaty Kaszubskiej.

Po zwiedzaniu całego kompleksu zapraszamy do browaru „Kaszubska Korona”, w którym, przy dźwiękach kaszubskiej kapeli, można skosztować prawdziwego lokalnego piwa, opartego na tradycyjnych recepturach lub miło zakończyć dzień w Łaźniach Piwnych. Dla tych z Państwa którzy będą chcieli zostać w Centrum dłużej, Hotel Szymbark, znajdujący się na terenie CEPR, oferuje noclegi w komfortowych i eleganckich pokojach.

Centrum Edukacji i Promocji Regionu to miejsce w którym odbywają się liczne imprezy cykliczne, konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe. W ofercie CEPR znajdują się także liczne programy edukacyjne, pakiety konferencyjno-szkoleniowe oraz oferty specjalne dla indywidualnych turystów.

Kontakt

Osoba do kontaktu: CEPR
Telefon: 0048 607 610 317 0048 58 684 69 33
E-mail: cepr@cepr.pl

Skocz do:

Polecamy

Galeria Pępowo
( / Baza noclegowa)

Zdjęcie z galerii

Ostatnie komentarze

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

szwajcaria-kaszubska.pl